Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok nő...

Miért van az, hogy sok nő belebetegszik abba, hogy valami miatt nem lehet gyereke, más pedig megöli az újszülöttjét?

Figyelt kérdés

Én ezt igazságtalanságnak érzem.

Rengeteg nőnek nem sikerül teherbe esni valamilyen egészségügyi probléma miatt, bárhogyan is próbálkoznak, nem lehet gyerekük, emiatt pedig teljesen maguk alatt vannak, mint például Pataki Zita is.


Bezzeg az olyannak rögtön megadatik, aki megfojtja vagy beledobja a wcbe..


dec. 26. 18:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Most erre mit lehet mondani?


A nagy számok törvénye alapján ilyen az élet.

dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Mert más embereknek mások a prioritásai, ebben semmi furcsa nincs. Amúgy persze, igazságtalan, az élet már csak ilyen.


A biosz tanárom mondta anno a gimiben, hogy egy nő két dologért képes bármire: hogy legyen gyereke, meg hogy ne legyen gyereke. Ebben is van valami.

dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert az élet nem olyan egyszerű, mint egy faék.

Sem ezen, sem egyéb téren nincs igazság, egyenlő elosztás, de ezt egy 3 éves is tudja.

Furcsa erre felnőttként rácsodálkozni.

dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Justinianus ***** válasza:
95%
Biztosan hallottál már olyasmit, hogy nem vagyunk egyformák.
dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen, persze egyik téren sincs igazság ezt én is tudom..


De viszont valamelyik nap valaki azt írta itt Gyakorin hogy a gyereknevelés az mekkora teher meg nem tudom még mit írt, de akkor mégsem lehet akkora ha annyian vágynak ra.

dec. 26. 18:41
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát amíg valakinek van megfelelő háttere addig lehet a másiknak nincs.

Míg mondjuk mögötted ottvannak a szüleid addig lehet a másik fél árva és egyedül nem tudja végig csinálni. Honnan is tudhatnád hányféle sors van.

dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
A kettő mennyiben függ össze? Nem ártana valami klasszikus szépirodalmat olvasnod, mondjuk Tolsztojt, Stendhalt, hátha tanulnál valamit az életről.
dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazságtalan, hogy így látatlanba bárki is azt érzi, hogy pálcát törhet a másik felett.

Elmondom neked, hogy szörnyű élet utak vannak ami nagyon tönkre tud tenni lelkileg egy nőt és ez nem csak a filmekben van.

dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"valaki azt írta itt Gyakorin hogy a gyereknevelés az mekkora teher meg nem tudom még mit írt, de akkor mégsem lehet akkora ha annyian vágynak ra."



Hát, mondjuk úgy vágynak rá, hogy nem tudják, tényleg milyen nehéz.

dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nagyon sokan nem tudják mit vállalnak!
dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!