Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más gyereke kárt okoz nálam..é...

Más gyereke kárt okoz nálam..én reagáltam rosszul? Ti mit szólnatok?

Figyelt kérdés

Néhány hete történt, hogy egy baráti pár átjött hozzánk vacsorára. Van egy 6 és egy 2 éves gyerekük. A miénk is 6. Mikor kisebb volt a gyerekem és tudtam hogy "kárt csinál" azért én mindig figyeltem rá, kezét mindig töröltem evés után, nem adtam olyat kezébe ami veszélyforrás. A gyereket evett valami zsírosat, és az anyja nem törölte mosta meg valszeg a kezét, mert a konyhától a bejáratig a folyosón végig tapicskolta a kezét, kb 10 kéznyom volt ott..plusz ugyanott rányomdázott a falra..

1 éve sem, hogy festettünk. Bár mosható Polifarbe nem jött le, a zsírfoltok szerintem nem jönnek le a moshatóról se ezek szerint, hát elég gányul nézett ki, ki kellett festeni újra (festék 10e, festő kért 40-et) Mondtam a barátnőmnek, hogy ez marhára hiányzott most nekünk, erre megsértődött, azt mondta többet akkor nem jönnek ne féljek, és nem is ír azóta. Most én reagáltam túl, nem illett volna megjegyezni? Lehet hogy én is hibáztam, nem állítom hogy nem, de azért ha az én gyerekem csinálna ilyet, inkább szégyellném, nem megsértődnék. Most nekem kellene bocsánatot kérni vagy hagyjam?


dec. 28. 16:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Értjük, neked jó


idézd, hol írtam, köszi.

dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem főtt ételt evett..nem tudom mit, a nagyobbak ettek kekszet, lehet abból vett (többször?) Vagy nem tudom, nem az én gyerekem, én az enyémét tartom tisztán..
dec. 30. 00:33
 23/23 anonim ***** válasza:
16%

Még sosem éreztem ennyire, hogy ide beteg emberek írnak. Nem értek a saját lakásotokban a falhoz, mert akkor már putri??


Ez nagyon beteg, annyira, hogy el nem tudom mondani. Most végignéztem a lakást, a gyerekem már nagy, az ágya mellett a burkolat felett van pár agyoncsapott szúnyog nyoma(vért nem hozza le a csodaszivacs), az én ágyam felett az ágytámla felett van jópár kisebb nyom, a konyhában több is, az előszobánkban is van pár, de mikor bejössz, ezek olyan jelentéktelenek, hogy normális ember észre sem veszi.


Ha körülnézek és lefotóznám, a lakás tök tiszta. Régen persze más volt, a gyerekem kisebb volt, volt rajz a falon, meg kéznyom is, de akkor sem éreztem koszosnak. Szerintem ez magasfokú kényszeresség, a falnak nekiesnek, megtámaszkodnak benne, sőt, szöget vernek bele, díszítik, fúrják, akkor is nyom marad rajta, de akkor is, ha valaki hozzáér. Nagyon beteg, ha nem lehet hozzáérni, mert akkor már koszos. Az utolsó előtti mondatot olvassátok el még egyszer, van valami a lakásotokban, amihez nem lehet érni, mert koszosnak, putrisnak tartjátok, ha megérintitek. Az ember esze megáll, komolyan. "én nem érek a falhoz".. jajj nagyon fáj ettől a fejem. Bármi menne tönkre, akár csak repedne meg, kérdés nélkül fizetném, de ez beteg..

dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!