Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben a gyereknek nem...

Ilyen esetben a gyereknek nem lenne jobb, ha inkább otthon, nyugodt körülmények között lehetne beteg?

Figyelt kérdés

A párom gyerekei nálunk vannak a héten, párom dolgozik, behívták szabiról. A 9 éves kislány lebetegedett, hány, megy a hasa és nagyon lázas. Felhívtam az anyját, hogy lehet, hogy jobb lenne, ha haza menne, mert tényleg nincs jól, erre közölte, hogy őt ez nem érdekli, ez az apjuk ideje, ha kórházba kerül szóljunk, bemegy meglátogatni, de egyébként oldjuk meg.

Szegény kislánynak azt se tudom mit mondjak. Alig várja, hogy mehessen haza, mert nálunk bolondok háza van, még csak lepihenni sem tud úgy, hogy valaki ne zavarja és akkor még nem is említettem, hogy fürdőszoba is csak egy van.

Természetesen megoldom, mert megoldom, de akkor sem értem az anyját. Én ilyen esetben biztos, hogy hazavinném a gyereket.



jan. 3. 13:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%

Legközelebb add a kislánynak a telefont.

Amúgy meg apuka oldja meg!

jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Az anyja cseszik rá, te meg jó pótmama vagy.
jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván jobb lenne,de valamilyen szinten igaza van az anyukának...apuka is vállaljon részt a gyereknevelésből és ne csak akkor,ha éppen semmi baja a gyereknek és minden rendben. Nyilván én anya létemre nem hagynám a gyerekem,de mások vagyunk. Nem neked kell megoldani,hanem az apjának.
jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, nem tudja hazavinni, mert arra az idöre, amikor az apjánál van, más van betervezve - különmunka, renoválás, vagy akármi más. Másrészt az apának kellett volna nemet mondani a "behívják"-ra, mit csinálna, ha nem tudná neked lepasszolni a gyereket? (Mellesleg az év nagy részében az anyára érvényes, hogy akármi van, neki kell egyedül megoldania, ezért is tervez az apás idöszakra olyasmit, amit egyébként nem tud megoldani)
jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Megint ti?

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


Hát, nálatok legalább van fűtés. Apuka meg igenis oldja meg a gyerekei felügyeletét, neki kellene velük lennie.

jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Egyrészt apukának kellene megoldania, másrészt meg ha őt behívták dolgozni akkor neki kellett volna felhívni az exét és hazavinni a gyereket. Te pláne nem vagy köteles vigyázni rá.
jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Mint írtam is a kérdésben, páromat behívták dolgozni, hiába vett ki szabit. Majd este fél 10 körül ér haza. GYÁP-ra se mehet vele, mert az anyja van vele GYES-en. ☹️ Neki fel se vette az exe a telefont.
jan. 3. 14:31
 8/31 A kérdező kommentje:
5! Nem tudom, hogy linkelt kérdések miben kapcsolódnak az enyémhez, de biztos átsiklottam valami felett.
jan. 3. 14:33
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

Olyan nincs, hogy "behívják dolgozni", ha szabadságon van, föleg, ha a gyerekre kellene felügyelnie.

Ilyen esetben egyszerüen nemet mond, közli, hogy a gyerekét nem hagyhatja otthon felügyelet nélkül.

jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%

"GYÁP-ra se mehet vele, mert az anyja van vele GYES-en. ☹️ Neki fel se vette az exe a telefont."

Ez honnan szeded?

jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!