Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! 1-2-3 gyerek...

Anyukák! 1-2-3 gyerek mellett mennyi időtök van visszaírni a barátaitoknak?

Figyelt kérdés
jan. 7. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor hogy. Van hogy egésznap tudnék írni bármikor, máskor meg napokig örülök, hogy egyáltalán lyuk van a hátsómon. Ilyenkor is szoktam azért egy sort írni, hogy majd reagálok, de ennyi.
jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt gyerek is voltak ezzel problémáim, mert utálok írásban beszélgetni. Fontos dolgokkal kapcsolatban vagy, ha kérdést tesznek fel azonnal szoktam válaszolni, amint látom. Hosszú regényeket nem írok, de ez nem a gyerekek miatt van. Pár percem mindig akad a barátaimra, de olyankor inkább felhívom őket.
jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Gyerektől függetlenül is egy csomószor járok így:


[link]


Hiába két sor a válasz, eldönteni hogy mi legyen az a két sor, nagyon sok időbe telhet. Valószínűleg nem mindenkit érint ez a probléma, de engem eléggé.


1 gyerek mellett amúgy lenne lehetőségem 24 órán belül válaszolni általában (ha ez nem tartana 40 percig).

jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekszámfüggő, hanem hogy mennyire a barátom, aki ír :) A BFF-emmel napi szinten csetelünk mindenféléről, a jó ismerőseimnek többnyire is azonnal válaszolok, ha kérdeznek valamit, de már a volt kolléganőnek az emailjeire van, hogy 3 héttel később válaszolok.
jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Általában el se olvasom, csak a felugró ablakban a preview-t, mert annyira frusztrál, hogy nem tudom, hogy mennyi időm lesz válaszolni. A preview alapján meg tudok gondolkodni rajta, így ha végül "elolvasom", már nem kerül sok időbe válaszolni.
jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem senmi. Gyerek előtt nem kezdek el telefonozni. Mikor végre kidől, akkor meg rohanva próbálom utolérni magam.
jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van rá időm. (Ikreim vannak, 6 évesek) Általában akkor telefonozok mikor kávézom. És én elég sok kávét megiszok egy nap. Akkor visszaírok mindenkinek.
jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre simán mindig volt időm. 2 és 4 évesek
jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb barátnőmnek, a tesómnak, a szomszéd lánynak, anyának, tehát akikkel nagyon közeli és jó a kapcsolat, napi többször is beszélek, de ha látom, hogy valami random ember ír, hogy hogy vagyunk, azt általában elhúzom napokig, mert az ilyesmiheznnincs kedvem plusz az már tényleg az, hogy muszájból veszem el az időt mástól. Van, akinek olyan sokáig nem írtam, hogy írt a férjemnek is, mondtam, hogy beszélgessen vele nyugodtan, engem nem érdekel:D
jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
6,akkor most hogy telefonozol,írsz ide, ha nem telefonozol gyerek előtt,ha meg alszik akkor a dolgodat csinálod?
jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!