Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! 1-2-3 gyerek...

Anyukák! 1-2-3 gyerek mellett mennyi időtök van visszaírni a barátaitoknak?

Figyelt kérdés
jan. 7. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek arra van ideje amire szán.

2 van, szinte egyből visszaírok

jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is 2 gyerek van, technikailag sokszor lenne időm visszaírni, de általában az van, hogy elolvasom az üzenetet, elkezdek válaszolni, és pont akkor kell rohanni valamelyikhez/mindkettőhöz valamilyen halaszthatatlan dologért, pont akkor kell rájuk figyelnem, és így félbe marad az üzenetem, aztán meg este altatáskor pötyögném tovább, de akkor meg simán van olyan, hogy belealszom félúton, vagy addigra már elfelejtettem, hogy még nem írtam semmit :D

Volt olyan, így karácsony környékén, amikor láttam, hogy írt a barátnőm, de egyrészt hosszabb üzenet is volt, másrészt meg megnyitottam, így az értesítés is eltűnt, szóval amikor három nappal később írt egy boldog karácsonyos üzenetet, akkor jutott eszembe, hogy "baaaaaaaaaaaazz".... De szerencsére ő nem problémázik ezen, ugyanúgy 1 és 3 éves gyerekei vannak, mint nekem, ismeri a szitut :D

jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!