Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1.5 babával mennénk állatkertb...

1.5 babával mennénk állatkertbe, tudnátok segíteni tapasztaltabb anyukák?

Figyelt kérdés
Mire érdemes odafigyelni a nagy melegben? Októberben szerintetek még kint vannak az állatok? Elég fura lett az időjárás, tavaly októberben nagyon kellemes idő volt. Köszi

jan. 11. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint októberben mennétek, vagy most? Szerintem egész évben érdemes, legalábbis a budapestibe. Ha nagyon hideg van, akkor inkább a zárt házban lakó állatokat nézzétek többet. A majmok szerintem már tetszenek aegy másfél évesnek.
jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

1,5 babával én nem mennék,esetleg 1,5 ÉVES babával mennék....

Viccet kívül víz legyen nálatok,sapka a fején(nem téli sapka rá gondolok)vagy kalap.

Vigyétek azért hosszú ujjút is.

Amúgy október messze van,nem biztos,hogy most is olyan kellemes idő lesz októberban mint tavaly volt

jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
1,októberrol beszél,most január van,szerintem nem most mennének..
jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Mi 10 hónapossal voltunk nyáron először. Vizet, ennivalót, sapkát vigyél nyáron, de igazából télen is kell csak nem tudom akkor az állatokból mi látszik.

Babakocsival nem volt jó, csomó helyre oda se fértünk, elénk álltak ha mégis.

Érdekes módon nem a nagy állatok nyűgözték le, mintha észre se vette volna a közel álló óriási zsiráfot meg elefántot.

Nem jöttem rá mi alapján érdekli valamelyik más meg nem.

jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, azt tervezgeted, hogyan fogsz 9 hónap múlva elmenni az állatkertbe??? o.O Ha meleg van, vigyél vizet, ha a másfél az hetes, akkor inkább ne menjetek, de ha mégis, szoptasd sűrűn.
jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos kora óta járunk rendszeresen, most 2 éves.

Semmi egyéb dologgal nem készülök, mint bármeny más sétánál. Időjárásnak megfelelő öltözék, enni-innivaló, pelenka, váltóruha.

jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andi80018 ***** válasza:
29%

Szerintem felesleges pénzkidobás, ha csak a baba miatt mész.

A fiam már ovis volt,amikor először voltunk,és kb. annyi volt az egész, hogy rohantunk utána, és csak a játszóterén tudott megállni. :-D Egy állatot se nézett meg, és mi se.

Viszont, nagy melegben nem érdemes menni, mert az állatok is pihennek a hűvösben. Megint csak pénzkidobás. Október az jó lehet, illetve tavasz, kora nyár.

jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Mi azt hiszem, 9 hónapos körüli babával voltunk először. Nem nagyon kötötte le semmi nyilván, de például a lajhár tetszett neki, arra emlékszem :)

Utána már egyéves kora után voltunk, pont az októberi jó időben, akkor már nagyok tetszett neki pár állat, de én sem tudtam megállapítani, hogy mi alapján érdekli vagy nem érdekli egy állat :)

Alig várom a tavaszt, akkor már a saját lábán fog bóklászni, kíváncsi vagyok, hogy az állatokra is fog-e figyelni, vagy csak a falevél/bot/kavics kombó fogja lekötni 😀

Az időjárástól függ, hogy mire kell figyelni, csak olyan dolgok kellenek, mint egy átlag hosszú sétához (megfelelő ruházat, innivaló, esetleg ennivaló).

/De ha a 1,5 az hónap, nem év, akkor nem javaslom./

jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lehetne? Séta kellemes környezetben, kikapcsolódás.
jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkert nem csak gyerekprogram. Bármilyen korú babával/gyerekkel lehet menni, mi télen-nyáron járunk. Kikapcsolódni, friss levegőt szívni, kicsit elcsendesedni, töltődni.
jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!