Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1.5 babával mennénk állatkertb...

1.5 babával mennénk állatkertbe, tudnátok segíteni tapasztaltabb anyukák?

Figyelt kérdés
Mire érdemes odafigyelni a nagy melegben? Októberben szerintetek még kint vannak az állatok? Elég fura lett az időjárás, tavaly októberben nagyon kellemes idő volt. Köszi

jan. 11. 08:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos lesz ebben a hónapban a fiam, mi tavasszal el akarjuk vinni az állatkertbe. Lehet nem köti le hosszan, de most is vigyorogva nézi az állatokat, pl. a kismadarakat a párkányon, séta közben, cicákat, kutyákat.
jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szállásfoglalásnál a bookingon azt írja elég a szálláson, azonban kártyaadatokat meg kell adni. Szerintetek ez biztonságos?
jan. 11. 10:05
 13/13 anonim ***** válasza:

A budapesti szerintem túl nagy egy ekkora gyereknek, vagyis akkor jópofa, ha elfogadod, hogy valószínű nem fogja annyira lekötni, hogy körbemenjetek mindenhol. Ha alszik babakocsiban, akkor ez nem gond, az én kislányom nem alszik, csak hisztizik, így nálunk ez még nem opció. 2 éves kora körül megpróbáljuk.

Ha valaki nem ismeri és hasonló cipőben jár, én viszont jó szívvel ajánlom a szigethalmi vadasparkot. Az fél napba is belefér és nagyon élvezte a 1,5 éves kislányom is már.

jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!