Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülnétek egy ilyen kezdeménye...

Örülnétek egy ilyen kezdeményezésnek? Igénybe vennetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon sokszor látom, hallom hogy az anyukák kivannak idegileg, nincs idejük semmire, szeretnének babysittert de nincs rá pénzuk.

Igy arra gondoltam hogy vállalnék pár családot 500ft/ oraèrt cserébe. Nem azért mert nem kerhetnek többet, hanem hogy segítsek az egyedülálló anyukakon. De csak az egyedülállóknak. Remélem nem használnak ki ezt a remek lehetőséget, mármint nem olyanok jelentkeznenek akiknek telne rendes babysitterre.

Szakmám ezen a területen nincs, viszont tanult vagyok, (diploma, de sajnos bufeszak), 3 nyelven beszélek, sok gyerekkel foglalkoztam már, értek a nyelvükön. Jelenleg raerek (kb március, április amíg nem lesz meleg az idő, és indul be újra a vállalkozás mert fodrász vagyok saját vállalkozásban, de a férjem elbirja ebben a pár hónapban a vendégeket.) szóval ti igénybe vennetek 500 forint/oraèrt ezt a szolgáltatást? Kérlek indokoljatok meg azt is ha igen azt is ha nem. Semmi rossz szándékom nincs, csak anyukám engem is egyedül nevelt, és láttam hogy mennyire fáradt, kimerült, így gondoltam hogy segítek, igaz nem ingyen, de egy jelképes összegért. Vagy lehet azt gondolnak hogy annyira rossz vagyok, hogy "csak" 500-at ér a munkám? Mit gondoltok? Köszönöm szépen a válaszokat 😊


jan. 18. 00:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%
ha ismerlek, vagy ismerősöm ismer, akkor 1-2 közös alkalom után megbíználak. De az sem mindegy, mekkora a gyerek, mert az én 7 évesem már el tudja mondani, hogy mi történt, míg egy 1,5 éves nem
jan. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem az ár a fura, örülök ha valami jó áron van. Nekem az kifogásolható hogy idegen vagy. Ha ismerlek ahogy előttem is írták és jól ismerlek akkor lehet de akkor is úgy hogy előtte 3asban vagyunk pár alkalommal.

De őszintén te rá bíznád a gyereked egy civil emberre, aki jó formán idegen is?

jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
#11 okos gyereked van!🤣Az én két évesem is eltudja mondani!Nahát...
jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
13, de sok eszed van, megértetted a lényeget
jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!