Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy szülés után...

Normális, hogy szülés után ezzel cseszeget a férjem?

Figyelt kérdés

Mármint nem normális azt tudom, de hogy másoknál is volt ilyen, vagy csak Ő ilyen bunkó? 159cm vagyok és 47kgval lettem terhes, 59kg voltam szüléskor. A dokim és a védőnőm is dicsért, mert alig hiztam, sokaknak ez a kezdősúly. Mikor jöttünk haza 57kg voltam, és már akkor mondta a férjem, hogy nem érti, hisz a baba súlya meg magzatvíz stb. Gondolom nem mér minden mérleg egyformán, engem pont hidegen hagyott a súlyom. Őt azóta is ez foglalkoztatja, mert heti többször kérdezi meg mondja, hogy figyeljek oda. Folyton sógornőmmel példáloz, aki 94kgval lett terhes és 110kg körül szült, hogy ne legyek olyan. De hogy lennék már olyan, mikor fele akkora a súlyom?? Még csak 4 hónapos a babánk, szoptatok is, nem állok le diétezni csak, mert nem vagyok 47kg. Neki ez a mániája, hogy utálja a dagadt embereket, és le is nézi őket akkor is, ha épp a 3.gyereküket szülték. Másban nem szokott bunkó lenni, de mikor ez a téma előjön sírni tudnék már. Megérteném, ha 30kg jött volna fel, de nem így van, az a pár kg meg mit érdekli? Jelenleg is 59kg vagyok, és ezt szalykózza, hogy nem érti miért nem ment le szülés után. Ez a hülyesége meg, hogy a 110kg sógőrnőmhöz hasonlít főleg idegesít, nem is értem mit érdkeli Őt, hogy mennyi kg a tesójának a felesége. Minden nap szóba hozza, ha tesznek fel képet netre elemezgeti egy órán át a csajt vagy, ha találkozunk utána mondja milyen undorító stb. Ez már tényleg kezd beteges lenni és nem értem miért ilyen. Sokat vitatkozunk mostanság emiatt, mert néha mikor valamit jóízűen eszek, ha nem is szól, de úgy néz rám, hogy az étvágyam is elmegy.

Mindig is meg volt neki ez a duciellenesség, nem tudom miből adódik, de nem gondoltam volna, hogy majd engem is cseszeget a semmiért, mert a terhességem előtt ez szóba se került köztünk. Hogyan értessem meg vele, hogy hagyjon békén ezzel? Hiába jó apa eddig és másban nem bunkó, annyira zavar már, hogy minap azon agyaltam mihez kezdenék egyedülálló anyaként, mert nem bírom tovább ezt naponta hallgatni igazságtalanul.


febr. 1. 12:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

Garantáltan találsz valaki olyat, aki mégy így is megbecsülne.


Mi lesz majd így, ha hurkás lesz az a kisbaba? 🥲

febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%

A párod nem volt régebben túlsúlyos? Vagy más étkezési zavar nála vagy egy családtagnál? Ez valami régebbi eredetű lehet nála, nem hiszem, hogy csak a sógornő elhízásával függ össze.

Mondjuk aki sokat foglalkozik a testével, sőt, máséval, ott biztosan befigyel valami testképzavar.

febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy phasz - röviden és tömören. Ez csak rosszabb lesz, és mivel otthon vagy a gyerekkel, le sem tudsz lépni.


Sok férfi a szülés után mutatja ki igazán, milyen, mert ott van kiszolgáltatva a nő neki... Hányadék alakok, akárcsak a férjed.

febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a nyakamat rá, hogy 47 kilóval már-már kórosan sovány voltál, csak neki az jött be, és most, hogy egészséges súlyba kerültél +10 kiló húzza a száját.
febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!