Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Földi vezetéknévhez milyen...

Földi vezetéknévhez milyen név ajánlott?

Figyelt kérdés

Eszter, Izabella, Karina, Szófia, Hajnalka, Hanna, Ilona, Zsófia, Marcella.

Egyik se választ ne írjatok. :)



febr. 7. 23:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zsófiát választanám, de szerintem az i-vel kezdődőeken kívül mindegyik megy hozzá. Talán az Eszterrel tényleg kissé "földieper" hangzása van, így azt nem adnám, holott a név nagyon szép.
febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is az i betűsek nem passzolnak. Karina vagy Zsófia a felsoroltakból, de sok név illik még hozzá.
febr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Zsófia.
febr. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Eszter vagy Zsófia

I betűvel kezdődő nevet ne adj, nagyon összeolvadna a kettő (földiilona).

febr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarom az egyik semet írni, de leírom mi a bajom ezekkel a nevekkel.

Földi i-re végződik, ezért utána I-vel kezdődő nem szerencsés, mivel vagy összefolyik vagy akadozós lesz a hatás.

Mivel a Földi egy magyar szó így a beszélő Hajnalka nevet is kiejteném, mert furcsa az összhatása.

Hannával az a baj, hogy eggyéolvad a vezetéknévvel és egy varázsige szerű szó lesz belőle (földihanna), ami komolytalan hatást vált ki.

Szófia túl idegen hangzású a vezeteknévvel.

Maradnak az Eszter, Zsófia, Karina, Marcella.

Marcella kicsit furcsa szerintem.

Zsófiával végülis nincs baj de valahogy mégse passzolnak össze, nem tudom megmagyarátzni pontosan miért.

Eszter és Karina passzol vele a legjobban, de az Eszter túl hasonló az Eperhez, úgyhogy lehet hogy ezért inkább a Karinát adnám.

febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális valaszokat :)
febr. 8. 12:27
 27/40 anonim ***** válasza:
90%
Pálma.
febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27.Erre inkább nem reagálok semmit...
febr. 8. 12:40
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Eszter,Szófia,Zsófia.
febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Földi Zsófia névnek van a legszebb hangzása. Utána nekem mint név a Marcella tetszik a felsoroltak közül.
febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!