Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éve a kisfiam edesapjanal...

Egy éve a kisfiam edesapjanal van nevelésben én vagyok az édesanya. Hétvégente elhozom és mikor vissza viszem nem örül az apjának szinte sokkot kap . Mi lehet ennek az oka ?

Figyelt kérdés

febr. 10. 19:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Túl kevés infó: Mennyi idös a gyerek, mióta éltek külön az apával, miért nála van elhelyezve a gyerek (mert ugye te hozod el a hét végére), stb.
febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves? Ha kicsi lehet, hogy nem tudja még felfogni miért adogatjátok egymásnak és miért nem együtt vagytok és ezen lepődik meg.

De ha nagyobb akkor szerintem meg is lehet tőle kérdezni, hogy fél-e az apjától meg ilyenek.

febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Ezernyi oka lehet. Most örömet okozna, ha az apát rossz színben feltűntető találgatásokba bocsátkoznánk?
febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
4 éves. Egy alkalommal korhazba kerultem mikor már külön éltünk, anyagi problemaim voltak és erte jött, elvitte öt amíg bent voltam a kórházban. Olyan mintha utálná az apját.
febr. 10. 19:53
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Első kanyarban az ugrott be hogy mivel apuka van vele többet így ő az aki fegyelmezni és amikor hazaértek akkor rájön a gyerkőc hogy vége a dőzsölésnek de valóban kevés az infó
febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
4 évesen, csak tud rendesen kommunikálni a gyereked, hogy megmondja mit érez az apja miatt/iránt. Egy közeli ismerősnél szintén ez a szitu, mint nálad a gyerek is 4 éves, ott az a gond, hogy apukának nincs türelme a gyerekhez, emiatt szegény nem is szereti mikor hozzá kell menni
febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ja és egy éve van nála nevelésben
febr. 10. 19:58
 8/31 A kérdező kommentje:
Van egy testvere is akit nem említettem. O 5 éves gyakorlatilag úgy viselkedik mint egy 3 éves gyerek. Például újból cicizni akár gyakorlatilag és állandóan ölbe lenni még etessem is. Annyira fura.
febr. 10. 20:04
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Hm?
febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Melyik része nem érthető ?
febr. 10. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!