Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éve a kisfiam edesapjanal...

Egy éve a kisfiam edesapjanal van nevelésben én vagyok az édesanya. Hétvégente elhozom és mikor vissza viszem nem örül az apjának szinte sokkot kap . Mi lehet ennek az oka ?

Figyelt kérdés

febr. 10. 19:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

"erte jött, elvitte öt amíg bent voltam a kórházban"

Ezért laknak egy éve a férjednél a gyerekeitek? Nem is hivatalos döntés alapján?

febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
Anya hiányuk van
febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Már velem vannak. Az exem eddig tudott megteveszteni és zsarolni.
febr. 10. 21:31
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi van??? Kettőnk (író és olvasók) közül valamelyik hülye! 19:32-kor még az apjuk nevelésében voltak, 21:31-kor meg már a tiedben?
febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
Akkor most hol vannak?
febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Végülis ma hétvége van, szóval most tényleg nálad lehetnek 😂

Szerintem ez kamu.

febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha segítő választ szeretnél normálisan írd le mi a helyzet, mert kb összevissza beszélsz.

Amúgy hagyta volna egyedül a gyereket, amíg kórházban vagy?

Sok gyerek nem szeret amúgy hazamenni, mert ott megint az ,,unalmas hétköznapok" jönnek, otthon nagyobb a szigor is. Nem feltétlen jelenti azt, hogy utálja az apját, akármennyire is ezt akarod hallani.

Mondjuk egy 5 évessel azért már lehet beszélgetni, próbálj meg kommunikálni a gyerekeddel.

febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Össze vissze hadovál
febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
kamu.
febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
71%
gondolom kamu vagy valami pszichés beteg, akit bevittek egy eseménye alatt a kórházban, apuka meg elvitte az üres lakásból a két magára hagyott kölyköt, és most próbálja őket nevelni, miközben a kis hisztikirálylány mindenféle hazugsággal tömi a fejüket. ha létező gyerekek, akkor szállj le róluk, hadd legyen esélyük a normális életre.
febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!