Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kislányom éjjel...

16 hónapos kislányom éjjel rengetegszer kel fel. Miért, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Átlagban olyan 5-6-7szer kel éjjel cicizni.

Az utóbbi 2-3 hétben viszont Nagyon sokszor! Ma éjjel 20nal is több volt. .

Más anyukakat olvasgatva facebookon a 6-7 is sok ennyi idősen.

Nem baj, én nem sürgetem hogy aludja át az éjszakát, de az utóbbi idők éjszakái nagyon kimeritenek már és így nem feltétlenül tudok mosolyogva kelni 6-kor. .

Napkozben is sokat cicizik, minden étkezés után is.

Van hogy nem akar enni, és Ő nem az a fajta akibe bármilyen trükkel is bele lehet erőltetni, ilyenkor megint csak a cicit részesíti előnyben.

Ha otthagyom mással pár órát, egyszer-egyszer megesett hogy egész napra, akkor nem hiányolja.


Na de ugye az éjszakák. ..

Cumira, cumisuvegre rá se néz.

Tejem nem sok van már, és valószínűleg tápanyagban sem valami gazdag


Oké Igen jön most egy foga is, frontok összevissza, időjárás, kicsit én is feszült voltam pár napig.


Igaziból az is megnyugtatna ha azt hallanam más picije is rosszabbul alszik mostanság .

NEM KARORVENDESBOL!!!


csak hát igazán el vagyok keseredve amiért néha sírva kel és kéri is a cicit meg nem is kell neki, a végére megnyugszik ugyan, de az a tehetetlenség..

Tudjátok, Anyukák!


2016. szept. 23. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ekkora gyereknel igenis surgethetned is akar az ejszaka atalvasat... miert nem surgeted? Miert gondolod hogy ez igy jo? (Komolyan kerdezem)
2016. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy jó, nekem legalábbis már egyre kimeritobb.

De hogyan kéne kezdeni?

22 éves vagyok, egyedül nevelem a picit, szinte semmi segítségem nincs, vagy akitől tanácsot kerhetnek.

Félreértés ne essék, tökéletesen ellatom őt, kiegyensúlyozott mosolygós határozott baba.

De most én is komolyan kérdezem, hogyan?

Ciciert kel éjjel, vonjam meg tőle? :O

2016. szept. 23. 07:46
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként azért nem jártam még utána hogyan kezdjek bele, tehát azért nem sürgetem, mert talán túl lelkes vagyok, és úgy gondoltam ha erre van szüksége, legyen.

De így már, hogy ez engem is teljesen kimerit úgy hiszem neki se jó hogy reggelente a faradtsagtol néha elpityeredek, és nem érti, és nem akarom hogy "hibaztassa magat"

2016. szept. 23. 07:49
 4/8 A kérdező kommentje:

Plusz ameg apukaval szét nem mentünk, sok volt a zűrzavar, az érzelmi biztonság hiánya, illetve én voltam az egyetlen biztos neki.

Ezért ezt a sok éjszakai cicizest ennek tudtam be.

2016. szept. 23. 07:52
 5/8 anonim ***** válasza:

És akkor erre mondják, hogy minden étkezés kiváltva? Amikor valöjában egy sincs?

És még engem sürgetnek a 13 hónapossal, csak mert tápszeres?


Bocs, ez nem segít rajtad, csak a kettős mérce mellbe vágott...

2016. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az érdekes az, hogy ha rendesen eszik akkor elég szép adagokat, el se tudom képzelni sokszor hogy fér bele :) de még akkor is cicizik utána. Nem a folyadekpotlas miatt, mert iszik is közben. .

Viszont nálunk a védőnő is elég fura, sokszor sok nézek mikor facebookon baba-mama kérdezős oldalakon látom mi mindennel foglalkoznak más védőnők.

A miénk ehhez képest mondhatni semmivel.

Szó sem volt soha etkezesek kivaltasarol, vagy bármi másoknak egyértelmű dologról.

A mi védőnőnk kb úgy van vele, hogy az anyatejes babáknál minden természetes.

2016. szept. 23. 08:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 15 hónapos. Szintén cicifüggő. És az elmúlt egy hét éjdzakái nálunk is hasonlóan teltek. Tulajdonképpen úgy aludt, hogy a cici egész éjszaka a szájában volt. Én is nagyon kimerült vagyok már. De valószínüleg a fogacskája jön az én babámnak.
2016. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ez nagyon sulyos igy, ilyen sokaig es ennyiszer kelni. En egy eves koraig csinaltam de o rossz ejszakan kelt 4-5x, igaz jon is minimum2x. Nagyon kivoltam mar, nagyon rosszul viseltem, visszatekintve sokkal elobb le kellett volna szoktatni!, olyan szinten normalizalodott utana az eletunk. Nem voltam idegbeteg se a baratommal se a gyerekunkkel se egyaltalan. Nem mindegy.

Szoval nalunk az apja ment be hozza, de nalatok ez ugye nem jatszik: egyszeruen ne szoptasd ejjel... gondolom nem lesz konnyu de mindne ejszakaval egyre konnyebb kell hogy legyen es hidd el, megeri. Aludni kell! (Elso voltam)

2016. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!