Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen olyan dolgok vannak,...

Milyen olyan dolgok vannak, amiket a férfiak nem/vagy nagyon nehezen képesek megérteni a terhességgel/szüléssel/gyermekágyi időszakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mik vannak, amiket a férfiak nem vesznek figyelembe az anyasággal kapcsolatban?

febr. 27. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem azt nem értette,miért aggódok túl betegesen mindent. :D
febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11/ igen!! Az én férjem se értette, mindig mondta, hogy megoldjuk. De azt már találjam ki én, hogy hogyan.. :D
febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 nekem határozott, talpraesett férjem van, szóval ezzel nem volt gond, de pl én miutan megszületett a baba, mindentől tényleg már betegesen feltettem. A csecsemosok a kórházban, majd a védőnő, gyerekorvos mind azzal traktalt pl, hogy a babának X óránként X mennyiséget meg kell ennie, különben nagyon hamar KISZARAD...első gyerekes anyaként az első 1-2 hónapban nem jöttem még rá, ez mekkora nettó baromság, és hatalmas aggodalmaim voltak az etetés körül. Ha a férjem néha nem rant vissza a földre, tuti bele is zakkanok.:D
febr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%
Azt könnyebb lenne felsorolni, amit egy átlagos pasi meg tud érteni, mint azt, amit nem.
márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!