Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van mg valaki rajtam kívül,...

Van mg valaki rajtam kívül, aki azért nem vállal második gyereket mert az első elvette a kedvét mindentől?

Figyelt kérdés
Az első gyerek borzalmasan nehéz, és mikor egyre többször kérdezik mikor jön a második, úgy érzem, hogy akkor biztosan a Dunának mennék, én ezt még egyszer nem bírnám ki.
márc. 5. 18:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

@9, ezek pont nem autista jellemzők.


Kérdező, pszichológushoz is voltatok? Ő mit mondott? Azon kívül, hogy nehéz természet. Amiket leírtál, azok (szerintem) bőven túlmutatnak azon, ha egy gyerek eleven.

márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
*pszichológusNÁL
márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Én pl kicsit soknak találom a büntetést.

Vele kéne megtalálni a közös hangot. Lehet hogy te elmagyarazod neki, és neked tök logikus, de ő meg nem érti, nem tudja realizálni. Kicsit menj át gyerek kommunikációba, bábozzatok, rajzold le neki, tudom is én, kicsit kreatív légy.

Emellett még mindig a JÓ pszichológus keresését tanácsolom aki mondjuk abban is tudna segíteni hogy hogyan értesd meg a gyerekkel azt amit akarsz.

márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne szulj tobbet. Semmi garancia h a masodik nyugodtabb,jobb lesz. Eggyel konnyebb. Nekem a masodik lett hasonlo kaliberu mint a te fiad. 4 eves, de teljesen kiborit mindenkit. Nekem lassan ramegy a hazassagom, a nagylany is kikeszul tole, piszkalja,bantja, nekimegy a nsgyobbnak es minden veszekednek csak reggeltol estig. Elviselhetetlen. Nalunk a macska bajszat le is vagta olloval. A nagylanyommal csak akkor tudok 2 szot valtani,ha alszik, a ferjemrol nem is beszelve. Idegbeteg lettem tole. 5 perc nyugalom nincs, mint azborult sopor vegig a hazon es nem lehet egydul hagyni mert veszelybe sodorja magat es folyik a ver is. Pedig egy kisangyal arcu gyerek. De 100xmeggondolom,hova induljak el vele itthonrol. Az oviban csapkdoja a tobbieket, karomkodik. Ha sirva fakadok,akkor neha megsajnal es megembereli magat. Mamakkal tud viselkedni es az oviban is tudjak kezelni. De itthon, orulet. Pedagogus ferjem is feladta,azt mondta ebbol ő kiszáll, nem tud mit kezdeni vele es nem is akar. :( szoval teljesen megertelek. Es mindehhez 40 felett vagyunk, deréksérvvel,mindenféle eü bajokkal. Se futni, se maszni nem tudok a szonyegen. Ah nem is folytatom,reggelig birnam irni.
márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból írom, de tényleg nagyon durva dolgokat csinál, ezek túlmutatnak azon, hogy egy gyerek eleven/hisztis/nehéz eset. Szerintem is keress szakembert mellé.
márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Allergia is okozhat túlzott pörgést,lehet idegrendszeri éretlenseg vagy szimplán eleve pszichopatának született ( nem vicc bizonyíthatóan lehet már ezzel a hajlammal szuletni)
márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok, mi most voltunk pszichiáternél a lassan 5 évessel, a rokon gyereknek nárcisztikus személyiségzavart feltételez, a fiam fele olyan durva mint a tied, de elkezdi a vizsgálatokat.

Egyenlőre annyit mond sajnos a genetika 90%ba nyom egy gyerek természetén.

Budapesten rendel, ha érdekel írj rám

márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Pont most néztem:

[link]

Én biztosan kérném egy JÓ szakember segítségét megfelelő önkritika mellett.

márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

17es, írok.


voltunk pszichológusnál, pszichiáternél is de csak azt mondták, ő ilyen természet majd kinövi, ha nem, vigyük vissza később.


Rossz ezt kimondani, de nekem is egyre inkább a pszichopátiára hajaz, pl sosem ölel meg, csak ha akar valamit, viszont ha nem kapja meg akkor belém rúg azzal a lendülettel. Igazán örülni kb sosem láttam, alig mosolyog, csak ha látja hogy valakinek rossz.

Olyan környezetben ahol meg kell felelni, tökéletesen tudja hogyan viselkedjen, és ez ijesztő. Még csak 5 éves és már kezdi manipulálni az embereket.

márc. 6. 05:34
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 11.vagyok, nem akartam ezt így rád tenni, meg hát szakember sem vagyok, de a leírásodból nekem is az ugrott be elsőre :(
márc. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!