Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a párom kamasz lánya...

Ha a párom kamasz lánya tiszteletlen velem, akkor nekem, vagy a páromnak lenne a feladata, hogy rászóljon?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék elmérgesedő helyzetet

márc. 6. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én első körben megkérném, hogy ne legyen szemtelen.

Ha nem használ, szólnék a páromnak, hogy ő beszéljen vele.

Ha ez sem használ, akkor hármasban megprobalnék beszélgetni a lannyal és a párommal.

márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Én a páromnak szoktam szólni, ha valami problémám van, hogy beszéljen vele. Ő az apja, az ő tisztje. Nekem nem dolgom őt nevelni, de mivel együtt élünk mind, a gyereknek is alkalmazkodnia kell hozzám, nem csak nekem hozzá.
márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor össze jöttél a pároddal ezt nem beszéltétek meg? Nekem az első dolgom volt anno ezt megbeszelni. Az szól a gyerekre, aki jelen van
márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét verzió életképes, és a pároddal kell megbeszélni, hogy hogyan csináljátok.
márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért az szerintem nagyon fura lenne, ha csúnyán beszólna neked a lány, te meg erre annyit se mondanál, hogy "ez nem volt szép", mert majd apja megoldja. És ha épp nincs jelen? Vagy nem.figyelte a beszélgetést? Szerintem abszolút jelezheted, sőt, jelezned is kell a lánynak, hogy hol vannak a te határaod, mi tolerálható számodra és mi nem, majd kettesben a pároddal is beszéld meg ezeket a határokat, és hogy legyetek egy csapat a helyzetek kezelésében. Az ideális az, ha a párod is reagál a lányra, amikor észleli, hogy túllépett egy határt. Nekem rosszul esne, ha a párom ezt nem tenné. Viszont az hiba, ha csak ő van felkenve a helyzet kezelésére.
márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok vitank volt annak idejen a mostmar ferjemmel a gyerekevel kapcsolatban, de azt o mondta, hogy nyugodtan raszolhatok en is. Meg aztan, lassan 3 eve az en hazamban elunk, furcsa is lenne, ha nem szolhatnek ra.
márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!