Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves a lányom egyre jobban...

13 éves a lányom egyre jobban tiszteletlen mindenért olyan bunkók szól vissza. Hiába beszélgetek el vele nem javul a helyzet . Nagyon rosszul esik . Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hat nem tudom, te hol elsz, de a gyereked agyat eppen elboritja egy hekto "uj es ismeretlen" hormon. Bird ki egy kicsit, mert neki tobb baja van, hidd el.
2022. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Az 1-es érdekesen fogalmazott, de lényegében igaza van.
2022. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Semmit ne csinálj! Legyen önreflexiód, hogy helyén kezeld a kamaszkort. Gondolom tudtad, hogy van ilyen, mikor gyereket vállaltál.

Legyél mindig mellette, hallgasd meg, ha mondani akar valamit. Ha nem akar, akkor ne erőltesd. Ha bunkón válaszol, akkor mondd azt, hogy sajnálod, hogy rossz napja volt. De ennyi. Nem neked szól ilyenkor, magukat keresik a tinik.

2022. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Türelem. Pont ebben a helyzetben vagyok én is. Nagyon nehéz. Nem tudok okosat mondani. Ezt valahogy ki kell bírni. Kitartást!
2022. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Semmi baj. Majd rendeződik.


2-3 évet kell csak túlélni, aztán minden oké :D Kamaszodik. Ha durván, flegmán szól vissza, rászólsz és ha semmi ne használ, szankciókat is kitétbe helyezhetsz.

2022. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5-ös vagyok: van az a pont, ahol nem szabad mindent ráhagyni, hanem meg kell húzni ismét a (tágabb!) határokat.


Nehéz korszak, sajnos, mert soha semmi nem jó. vagy ami tegnap még igen, ma már nem.

2022. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

éld túl ezeket az éveket

néha akkor is babusgasd ha bunkó veled, belül nagyon vágyik rá, de nem fogja kimutatni, sőt igyekszik elnyomni

csinálj vele közös programot

2022. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ugyanebben vagyok, hát valóban nehéz. Én most azt játszom hogy türelmesebb vagyok vele és úgy tűnik van változás. Mostanában nem annyira flegma, de még azért van mit javítani. A vásárlás az ami pokoli vele, semmi nem jó..minden szar..minden szarul áll rajta ( ez nem igaz, csak szerinte)..ciki ugyanabban nadrágban menni 2 nap egymás után suliba menni és hasonlók. Tényleg csak azt tudom mondani amit a többiek. KITARTÁS!
2022. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
F.sza, hogy lepontoztatok... Gratulálok, sok majom. Ugyanazt írtam, hogy majd rendeződik, erre 0%.
2022. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok 13 éves lánnyal, 15 éves fiúval. Nem könnyű, jól írjak fentebb, ezt át kell vészelni valahogy.
2022. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!