Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire engeditek, hogy...

Mennyire engeditek, hogy tiszteletlen, csúnya szavakot használjon a kamaszotok?

Figyelt kérdés

Nem rég láttam, hogy egy lány úgy beszélt az anyjával, hogy “b+ mennyire g*ci jó a hajad”


Nem mondhatom, hogy nem csattant el tinikoromban egykét csúnya szó, de többnyire szóltak a szüleim, hogy beszéljek tisztelettudóan, ne úgy, mint a cigók.


Nálatok hol van a határ?


2022. jan. 21. 17:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*szavakat
2022. jan. 21. 17:41
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudom elképzelni nálunk ezt a beszédet. Annyira elüt már egy bzdmeg is, hogy kiveti magából a család. Egyszerűen senki nem beszél itt így, félő, hogy hangosan kiröhögnénk ha egyik napról a másikra valamelyik gyerek ilyen alacsony szinten beszélne :D Elképzelhetetlen. Lehet, hogy haverok között elnyomnak egy-egy bzdmeg-et, de hogy ebből szokás nem lesz, az biztos.
2022. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Semennyire. Még a durva hangsúly sem megengedett. De ezt kamaszkorban már nem lehet szabályozni. Kiskorban kell elkezdeni, akkor azt szokja meg.
2022. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Előfordul, hogy csúnya szavakat használ, de a fent említetthet hasonlót még sosem mondott előttünk. Ezt nem is tűrném, de az, hogy néha kimond 1-1-t, az rendben van, ennyit mi is mondunk az apjával
2022. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy az anyuka pszichológus. Mégis hogy beszélhet így vele a lánya?
2022. jan. 21. 21:54
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindig a cipész cipője lyukas. Az, hogy valaki pszichológus, nem jelenti, hogy nála minden rendben van otthon. Ahogy rakás mentőst látni dohányozni, papot inni, vagy tanárt, aki utál tanulni.
2022. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval rosszul nevelte a gyerekét?
2022. jan. 21. 22:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a nő kedvesen visszamosolygott és megköszönte.
2022. jan. 21. 22:46
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Biztos van egy hipotézise, hogy a kapcsolat a lényeg, nem a stílus.

Nem értek vele egyet, de biztos ő a szakember. Én meg kikérem magamnak a stílust is. Ettől még nem lesz rosszabb a kapcsolatom a gyerekemmel. Max. nem nézik parasztnak sehol, mert képes intelligensen megnyilvánulni.

2022. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Csak én nem látom ebben a problémát? A hajára mondta ezt a jelzőt, pozitív kontextusban. De ítélkezni egyből könnyebb nyilván, meg várni a megerősítést, hogy fú de rossz anya. Foglalkozz a saját dolgoddal.
2022. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!