Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1-2 gyerekes családok, mennyib...

1-2 gyerekes családok, mennyiből éltek? Hogy osztjátok be?

Figyelt kérdés
Mi 890 ezret keresünk ketten, néha van bónusz/jutalom is, de az csak évi 2-3 alkalommal. Nem iszunk, nem cigizünk, nem kávézunk. De valahogy komolyan mondom mégis annyi pénz elmegy, 1 ovis gyerekkel. 200 ezer amit el tudok ebből rakni, max 300 ezer jobb hónapban. Van aki kevesebbet is keres nálunk tudom (bár nem az én környezetemben, mert nálunk mindenki jobban keres a családi-baráti körben) de hogy aki kevesebbet keres hogy él meg nem is tudom.
márc. 13. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem teljesen igaz.Amúgy a drágább gyógyszert én pont abból engedhetem meg magunknak,hogy nem megyünk 100x nyaralni,és hogy nem költünk állatra.Nem tartunk,mert nem fér bele.Ha tartanánk sem engedhetnénk meg magunknak többszázezres kiadást rá.Magunknak sem engedhetjük meg a magán ellátást.Nálunk is van 4 gyerek.Kettőt akartunk.Másodikra ikrek lettek,plusz kaptunk egy kamaszt 3 éve,mert a testvérem beteg lett és meghalt.Pontosan azon spórolok,hogy ilyenekre,meg gyorskajára,stb nem költök,hogy nekik mindenük meglegyen,és évente egyszer eljussunk valahova.Nekem sincs okom panaszra,van félretett pénzünk,minden gyereknek is van külön számlája,de havi 300-at én sem tudok eltenni még így sem.Aki el tud,az ne rinyáljon.Nem tudom mi kellhet még ettől több.
márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
88%

Ki mondta, hogy közismereti tárgyat tanul? Arra ott az iskola, arra nem kell külön tanár általánosban. (Egyetemi felvételire készülésre majd lehet)

Onnan tudom, hogy az adott területen sok az ismerősöm és régóta figyelem én is.

márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
88%

"itt meg sajnos Gyömrő és környékén meg a 18 kerületben jelentkezik 300 diplomás, nyelvet beszélő ember egy állásra pl"


Hát, én debreceni vagyok, mikor gyedre mentem az irodai melóról, 300+ jelentkezés jött egy hét alatt a helyemre. Sok barátnőm meg 200 ezreket keres.

márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
31%
61es! Szerinted a Borsodi szegénytelepen élő az átlag? Nem.
márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
82%
Nem borsodi szegénytelepen élünk,mégsem keresnek felénk sem ennyit.De nem is Budapest az átlag.Az csak egy város.Nyugodtan nézzetek szét a Dunától keletre is.Ott nem csak Borsod van,de a fizetések nem annyit,mint amit mondotok.
márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!