Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes beszerezni szárítógépe...

Érdemes beszerezni szárítógépet a kicsi születése előtt vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Ismerős említette, hogy nekik a legjobb vásár, amit a baba miatt vettek a szárítógép volt. Rengeteget kell mosni a kicsire, illetve időhiány miatt is jól jöhet. Hallottam már viszont olyat is, hogy sajnos tönkreteszi a ruhákat, nem szárít 100%-ig, hanem utána még van, amikt ugyanúgy ki kell teregetni, így annyira nem éri meg az árát.

Egyébként kifejezetten utálok teregetni/hajtogatni/vasalni, persze a hajtogatást nem úszom meg vele, de ha már időt tudok vele spórolni az is jó lehet.

Kérlek NE pontozzatok le senkit, szimpla véleményekre vagyok kíváncsi, erre a kérdésre nem létezik jó vagy rossz válasz.


ápr. 3. 14:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerektől függetlenül imádom. Ősztől tavaszig rendszeresen használom, nem szeretem a benti teregetést pára szempontból. Nálunk sajnos könnyen felmegy a páratartalom, amit rosszul viselek. Pár dolog van, amit nem teszek bele, de teljesen más ugye ha 1-2dolog szárad a lakásban vagy egy teli adag. Nyáron kiviszem teregetni sokszor (szeretem a "napon száradt" ruha illatát), olyankor alig megy a gép. De ahogy bejönnek a nyálkásabb idők egy áldás nekem. Ruhát egyet tettem vele tönkre, de az 100%-ban az én hibám volt, nem lett volna szabad beletenni, pláne azzal a beállítással amin ment.
ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon hasznos volt. Megérte megvenni. Nekünk 3 cica is van, a macskaszőrrel is sokat kínlódtunk, amíg nem volt szárító.
ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%
Mi második gyerek előtt szereztük be és imádom. De nálunk egyetlen nap alatt képesek összeganézni 5 szett ruhát, illetve a szobatisztulás alatt bármennyi ágyneműt, és nyáron mindegy, ott megszárad bármi, de ősztől tavaszig igazán praktikus ha nem 3 napig kerülgetek egy farmert vagy paplant, mert alig bír megszáradni. Nem nélkülözhetetlen, de nagyon kényelmes.
ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi még a lakásunkban vettük, ahol nem akartam kerülgetni a szárítót és iszonyat nehezen száradtak a ruhák, mellette pedig brutál páratartalom volt és sokszor bebüdösödtek a ruháink. Ott is csak akkor használtuk, amikor nem lehetett erkélyre teregetni.

Amióta elköltöztünk a családi házunkba, szintén csak teraszra teregetős időszakon kívül használjuk és akkor sem mindig, mert elfér a ruhaszárító és a padlófűtéssel fél nap alatt megszárad kb. minden, plusz a páratartalomnak még jót is tesz... Az apróságokat szoktam betenni, meg az ágyneműket, zörölközőket, mert azokat utálom teregetni.

Egyébként egy alacsony hőfokon szárító hőszivattyús gép, de néhány gyerekruhán én azt tapasztaltam, hogy összeugranak tőle (főleg az olcsóbb Pepcosok). Más meg nem tapasztal ilyet, szóval nem tudom.

Én a lakásunkban nélkülözhetetlennek éreztem, itt most a házunkban inkább csak egy amolyan kényelmes plusz, ami olykor tök jól jön, de ennyi. Szóval szerintem élethelyzet függő.

ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek


A világért nem adnám a számítógépem és a mosogatógépem, a legjobb barátaim 😅

ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%

"Nekünk 3 cica is van, a macskaszőrrel is sokat kínlódtunk, amíg nem volt szárító."


Mi az összefüggés?

ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

16$


Gondolom arra célzott, hogy a szárító le szed minden szöszt, szőrt.

ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Az az összefüggés 16-os, hogy a szárítógép minden szöszt, szőrt összegyűjt a ruhákról. Nálunk is van kutya, macska, semmi nem szőrös így.

2. vagyok.

ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék, elsősorban a macskaszőr miatt, de nálunk sajnos nem fér el.
ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok. Igen, a macskaszőr miatt írtam.


#19

Nálunk is csak úgy fér el, hogy a mosógép tetején van. Pici a fürdő.

ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!