Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes beszerezni szárítógépe...

Érdemes beszerezni szárítógépet a kicsi születése előtt vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Ismerős említette, hogy nekik a legjobb vásár, amit a baba miatt vettek a szárítógép volt. Rengeteget kell mosni a kicsire, illetve időhiány miatt is jól jöhet. Hallottam már viszont olyat is, hogy sajnos tönkreteszi a ruhákat, nem szárít 100%-ig, hanem utána még van, amikt ugyanúgy ki kell teregetni, így annyira nem éri meg az árát.

Egyébként kifejezetten utálok teregetni/hajtogatni/vasalni, persze a hajtogatást nem úszom meg vele, de ha már időt tudok vele spórolni az is jó lehet.

Kérlek NE pontozzatok le senkit, szimpla véleményekre vagyok kíváncsi, erre a kérdésre nem létezik jó vagy rossz válasz.


ápr. 3. 14:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs helyed a szárítónak, nem szeretnéd, hogy párásabb legyen a szoba, nagy tehernek érzed a teregetést és megspórolnád az idejét, akkor érdemes lehet. Ránk ez kevésbé volt igaz és környezetvédelmi szempontból sem jön be, ezért megvagyunk nélküle, nem érzem nagy szükségét.
ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
72%

kėrdező javaslom probåld ki elöször száritogép nėlkül vegyėl egy összecsukhato ruhaszárito ållvånyt ,tereges ki ha nem jön be akkor gondolkodj el gép våsårlåsån .

na azėrt vegyėl ilyen gėpet mert baråtnöd azt mondta vagy itt többsėg azt mondja.

én kiprobåltam nem jött be ,mikor le cserėltem a mosogėpet ami szárito programja is volt ,csak olyan mosogėpet vettem aminek nem volt szárito programja is ,inkább moson szėpen tisztán.

ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
71%

32, a mosó-szárítógépes tapasztalatot kár megosztani is. A kombi gépek NEM jók. Csakis a külön szárítógép ér valamit, de az mindent megér.

Nem, nem kell utána még teregetni is. A szekrény száraz program tényleg az. Szárítógépből rögtön a szekrénybe pakolható a ruha.

A kombigép szöszöl. A külön szárítógép meg eltávolítja a szöszt.

Agyonfűtött száraz levegőjű panelbe jó állványra teregetni is. Ahogy kertes házban is kevesebb szükség lehet rá.

De tégla, egyedi fűtéses lakásba áldás.

Előtte a penésszel küzdöttünk ill. helyünk se volt soha. Azóta minden problémát megoldott.

ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
72%

Pedig nekem kombi gépem van már jó sok éve és az sosem volt vele semmi bajom.

Nem tudom miért lenne szöszös.

A gumiperemen gyűlik össze a szösz. Mielőtt kiveszem belőle a dolgokat egy popsitörlővel lehúzom és semmi sem lesz szöszös.

ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk is kombi gépünk van, jól szárít. A gumiperemet kell takarítani és a szűrőit tisztítani. Nem kell utána teregetni, de arra figyelni kell, hogy mondjuk törölközőkkel nem teszek be gyűrődős felsőket, mert mire a törcsik megszáradnak, a felsőket mintha a tehén szájából venném ki. Ennyi hátránya van, de ez csak szokás kérdése. :)

Én teljesen elégedett vagyok vele, bár nálunk nincs hely külön gépekre, így nem is volt más opció, csak a kombi, vagy semmi...

ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Az egyik leghasznosabb dolog a szárítógép, teljesen megszárítja a ruhákat leszedi a szöszöket stb. Illetve nekünk a vezeték nélküli porszívó ami egy nap háromszor tuti előkerül amióta elkezdett önállóan enni a kisfiam.
ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!