Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érdemes használni a...

Meddig érdemes használni a babakocsit? Másnak is nehéz volt a leszokás róla?

Figyelt kérdés

Hamarosan 2 éves kisfiam jelenleg is imádja a babakocsit. Mindig gyalog indulunk el, de már sokszor az utca végén jelzi hogy be akar szállni és csak a játszótéren szeret kiszállni. Ott szaladgál, egész nap jön megy amúgy, szóval nem hiszem hogy elfárad, azért kéredzkedik bele.

Nagyon szeret nézelődni, van hogy 2 órát is sétálunk és ő csak nézelődik benne.


Szerintetek ennyi idősen lassan már el kellene kezdeni leszoktatni róla? Van akinek ez nehéz volt? Ti meddig használtátok a kocsit?



ápr. 8. 13:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem szeretjük, nekem kényelmetlen az egész, persze már nehéz ahhoz hogy cipeljem így néha muszáj.

Fiam se szereti, de azért van hogy elalszik még benne (20 hónapos)

Alig várom már hogy ne kelljen, de amit már sokan írtak hogy nem lehet eljutni sehova időre gyalog, emiatt még kell.

ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

20 nem neked, hanem annak aki szerint bele van k(u)rva a gyerek a kocsiba meg hasonló szövegek.

Ja és nem én pontoztalak le, meg az utálatos embereket sem pontozom le, nem szoktam senkit pontozni se le se fel.


#15

ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

20, azt viszont most neked írom, hogy nem takarozom semmivel sem.

Olvashatod, hogy két gyerekem van, és nem azért kell a kocsi mert nem bírok velük, hanem mert reggelente állandóan késésben vagyunk.

Kocsival 20 perc az út, gyalog kocsi nélkül lenne 30 perc és a nagylanyom tuti nem érne be az iskolába.

#15

ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

20-nak.

Nem ír senki rosszat?

Nem hat. Lehet te nem, de az a hozzaszolas amit a 3 és a 4 írt az azért durva.

Vagy te nem így gondolod?

ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond vele. 2,5 éves lassan a lányom, és engem is folgalkoztatott a kérdés. :D ő szerette különben, de már én is "cikinek" éreztem ezért kapott egy szulokaros triciklit. :) funkciója ugyanaz, de mégis "nagycsajosabb" úgymond. Babakocsiba meg már 10 hónapos kora óta nem alszik szóval nekünk erre már régóta nem kell.


Ha sietunk vagy bölcsibe megy akkor tricikli, ha ráérünk vagy csak játszóra stb megyünk akkor

kis motor vagy séta. :)


Egyébként a bölcsibe is sokak használnak meg 2+ éves gyerekkel babakocsit.

ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24# De így gondolom én is, de az én 7-esem is simán lepontozták, csak mert az én gyerekem nem marad meg a kocsiba. Ennél fogva bármit írhat itt az ember. 20# voltam.
ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!