Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenka tortát szeretnék...

Pelenka tortát szeretnék készíteni baba látogatóba saját kezűleg, és tiszta fehér pelenkát keresek. Nincs még kisbabám, és nem vagyok jártas pelus témában?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, ez az ajándék nem jön be az anyukáknak.
ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Én is kaptam, de valahogy nem tetszett

Most nem azért ne nézzetek hülyének de osszefogdosni a pelenkát, meg leesik a földre készítés közben, stb, aztán azt raadni a gyerekre?

Nem vagyok egy finnyás típus de azért no.

ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Én személy szerint nem örülnék ilyen ajándéknak. Leleményesebb rokonok, barátok megkérdezik, milyen fajtára és mekkorára van szüksége a babának, abból veszünk egy-két bontatlan csomagot és kész.

Meg ez a tortaformába rakott pelenka önmagában ízléstelennek hangzik és úgy is néz ki.

De ez csak az én véleményem.

ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Meg ugye tárólni. Én a nagy csomagból szoktam kivenni, hogy ne a levegőn álljon. Mi is kaptunk, de tiszta ránc lett a pelenka ahol meglett kötve, totál elált amikor ráadtam a gyerekre. Ez valami hülye berögződés, hogy milyen cuki meg jó.
ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Legrosszabb ajandek. Egy kismama se orul neki.

Osszefogdosott, gyurott pelenkat nem ad senki a babajara. 😃

ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom ki találta ki a pelenkatortat, de jó nagy hülyeség volt tőle.
ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is borzalmas ötlet a pelenka torta. Inkább vigyél egy tálca sütit, 100%-os gyümölcslevet. Én vittem lekvárt, mézet, stb. Ezeket legalább elhasználja egy átlagos család.
ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

En babalatogatoba egy tepsi rakottkrumplival mentem.

Sokkal jobban orult neki mint barmi masnak.

ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 babyboom567 ***** válasza:
89%
Előttem már leírták.Ettől BÁRMI más jobb.
ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem meg embere válogatja azért mert xy nem örül neki z lehet, hogy fog. Én kaptam és örültem neki, de aki adta tudta is, hogy örülnék neki. Egyik barátnőm tudtam szeretne sokszor beszéltük korábban. Mikor terhes lett csináltam neki és nagyon örült neki fel is használta. Bátyámeknél is csináltam szintén tudtam szeretnének.

A legfontosabb az, ha olyan embernek akarja csinálni aki szereti az ilyesmit és örülne csinálja csak meg. Azt kell tudni az ajándékozott mit szeretne és azt kell figyelembe venni.

Felhasználni meg fel lehet. Olyan méretet kell venni amit tud majd használni. Én szétszedtem zacsiba bele és mikor kellett azokat a pelenkákat használtuk. A ruhákat, játékokat szintén használtuk belőle.

Kérdező. A kérdésedre válaszolva én nem ismerek fehér színben pelust. Amiket használtam mind mintás, de ha úgy tekered fel fordíthatod kivülre azt a részt amin kevésbé látszik a minta.

ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!