Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pelenka tortát szeretnék...

Pelenka tortát szeretnék készíteni baba látogatóba saját kezűleg, és tiszta fehér pelenkát keresek. Nincs még kisbabám, és nem vagyok jártas pelus témában?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 09:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem te sem örülnél egy tampon és betéttortának, amiket jól összefogdostak, meg meggyürőgettek.

Inkább vegyél dm, rossmann ajándékkártyát.

ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem te sem örülnél egy tampon és betéttortának, amiket jól összefogdostak, meg meggyürőgettek."


Nos, a tampon és a betét is be van darabonkent csomagolva. A pelenkát se kell osszefogdosni, össze van hajtva, max a külső felületét fogja meg az ember, ami nem ér a gyerek bőréhez.

ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

Betéthez és tampon hasonlítani a gyerek pelenkát. Ez a vég komolyan.

Minden ember más. Ezt jobb lenne felfogni, de ezen az oldalon ez nagyon nem megy. Rengeteg kismamát ismertem akik kértek. Munkahelyemen szokás, hogy kap valamit a kismama mikor elmegy szülni. Van egy keret azt mindenki tudja mert megmondják neki előtte, hogy mit nezhessen és ő választ mit szeretne. 80% ban pelenkatortát kértek. Most akkor ők betegek voltak? NEM. Páran kértek ajándékutalványt, vagy konkrét tárgyat.

Továbbra is mondom az A FONTOS AZ AJÁNDOKOZOTT MIT AKAR. Ha szereti kapjon ha nem nem.


10-es voltam.

ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Betéthez és tampon hasonlítani a gyerek pelenkát. Ez a vég komolyan.


Miért?

Azokat te rakod a lábad közé, a pelenkát meg a gyereknek tesszük a lába közé

Semmiben sincs különbség

Illetve van, ahogy írtad, azok egyesével vannak csomagolva.

A pelenka meg nem.

ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semleges ajándék volt a pelenkatorta. Elhasználtuk, de nem hagyott különösebben mély nyomot. Amiért írok a kérdésre az inkább az, hogyha teheted ne szín alapján válassz. Inkább egy csomag mintás jóminűségű pelenka, mint egy jól kinéző fehér, de sz*r.

Én megkérdezném a családot van-e esetleg bevált pelenkatípusuk (ha megszületett már a gyerek). Ha nem akkor valami gyakoribb márkából választanék és kész.

ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%
A pelenkát kivülről fogják meg. Te a pelenkát a külsején adod a gyerekre? :D :D semmi baja nem lesz míg fél percig hozzáérnek, hogy betegyék a tortába és az ember ezt megelőzően kezet mos és nem nyalogtja meg köhögi meg a pelenkát. Van aki meg kesutyűben csinálja. Ennyi erővel dobt ki a kibontott pelenkát mert levegő érte. De mondok még jobbat. Mikor kúszik mászik a gyerek és megnyalja a padlót, a cipőt akkor mi van? Pont múltkor írta itt valaki neki azt csinálta a gyerek. Lehet kinn brlelépett valamibe az nem baj, de egy barátnő kívülről hozzáér a pelenkához az már baj. 13#
ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Én kaptam és a fehér, de papírvékony pelenka semmit nem ért. Háromszor gyakrabban ázott át, mint a mintás minőségi pelenka, pisi jelző csíkkal. Egy nap és 10-15 csere után ment egy szatyorban a sarokba a fehér (végül el akartam ajándékozni, de nem kellett senkinek, kidobtam).

Felesleges kiadás lenne neked és felesleges macera az anyukának. Inkább vegyél egy baba takarót, azt szép formára hajthatod és bele egy drogéria kártya, akkor értékben ugyanott van, de használható pelust, törlőkendőt vagy bármi fogyó eszközt tudnak venni rajta.

ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Én is kaptam egyszer a normális dolgokat kivettem belőlle a többit elajándékoztam a pelenkát elraktam (nagy volt a méret) majd 2év után találtam meg az ágyneműtartóba ( minden mást tárolunk ott csak azt nem amire tervezték🙈) szóval szerintem is hülyeség a pelenka torta illetve én alapból se szeretem ha gyűrött a pelenka mindig a zacskóból vettem ki a fiókba se raktam bele db-onként. Szerintem inkább vegyél egy aranyos kosárkát amibe rakhatsz popsi törlőt, popsi krémet,fürdetőt,baba olajat,testápolót amit használnak, textil pelenkát,csörgőt esetleg szundi kendőt vagy olyan apróságokat ami késöbb lesz jó. Vagy nagyobb méretű ruhát. Akár az anyukának egy kis nasit vagy egy arcmaszkot, gyümölcs levet apukának egy italt sört. Én szoktam még vinni alkohol mentes pezsgőt is hogy koccintsunk a babára. De egy dm,rossmann,brendonos utalvány is nagyon jó. Volt hogy azt vettem és annak is nagyon örültek.
ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
En is kaptam kettot is de 1-2 db elhasznalt volt benne a tobbit elajandekoztam. Az en lanyom erzekeny es csak egy fajta pelenkat birt a bore, pont emiatt azota en senkinek nem veszek pelenkat, inkabb ajandekutalvanyt rossmannba/dmbe.
ápr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
A kérdésre válaszolva, a Pampers Premium Care teljesen fehér, csak ott van rajta egy csík minta ahova a tépőzárat beragasztod, de alapvetően ilyen nagy minták nincsenek rajta.
ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!