Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy hetes felosztásnál van ,...

Egy hetes felosztásnál van , hogy van megoldva a gyermekek ruhaztatása, iskolai/óvodai dolgai amiket fizetni kell?

Figyelt kérdés

Aki ilyen felállásban neveli gyermekét/gyermekeit ,hogy egyeztek meg a másik féllel?

Én tartok tőle hogy ha csak annyit mondunk ,hogy felesbe fizetjük ezeket a dolgokat akkor az ilyen megfoghatatlan. Mi van ha kitalálja a másik fél mert épp olxan kedve van hogy most ez meg az szerinte nem kell a gyereknek , nem ad bele semmi pénzt


ápr. 13. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy számla amibe beadtok havi x összeget és abból van fizetve ami kell.
ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feles leosztás eleve csak nagyon korrekt, jó viszonyban lévő pároknál működik. Ha kétségeid vannak, inkább ne menj bele.
ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindenképpen felesbe akkor szerintem is az a jó megoldás amit az 1-es írt. Illetve a 2-essel is egyetértek. Ez tényleg csak akkor működik ha nagyon jó a viszony.
ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyu egy füzetben vezette, hogy cipő Pistikének x ezer, télikabát Julcsikának y ezer stb. és apu az alapján fizetett. Gondolom, ahol nem bíznak 100%-ig egymásban, mellé teszik a blokkot is. Ha nem működik, akkor jogi úton lehet intézkedni.
ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk napi kommunikáció volt, és bíztak egymásban, szóval ebből sohasem volt probléma.


Nem valami komoly törés okozta a kapcsolat végét, csak már nem szerették egymást, ám a tisztelet az megmaradt, azért is döntöttek kéthetes váltásban közösen.

Így anyunak sem kellett megszakadnia, hanem mindenből közösen kivették a részüket.

ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!