Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van bármi gond, ezzel a...

Van bármi gond, ezzel a felosztással?

Figyelt kérdés

Jelenleg A-B felosztásban edzek, a B napom így néz ki:

Hack guggolás

Merev lábas felhúzás

Lábnyújtás

Szűknyomás

Tric. nyújtás fej fölött

Kalapácsbicepsz

Bic. húzás gépen

Vádli állva

(3-4 szettben, 6-12 ismétlések, vádlinál 15-20 ismétlés, közel bukáshoz minden gyakorlatnál)

Haverom leszólt, hogy milyen hülye felosztást csináltam, hogy lehet láb után még karozni, meg amúgy is előbb kell bicepszezni, aztán tricepszezni, hát nem tudom srácok, ez mennyire igaz, tényleg nagyon gáz így a B napom, vagy jó így?



febr. 20. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felosztásnak továbbra sincs semmi jelentősége a fejlődésre nézve. A leghülyébb felosztással is lehet fejlődni, mert semmi relevanciája.
febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a haverom mondott hülyeséget.
febr. 20. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk pont előbb tricepszezek, mert a kar nagyobb része a tricepsz és kisebb része a bicepsz, így több erőm marad tricepszezni, de ez teljesen mindegy.


Ahogyan a felosztás is teljesen mindegy.

Fejlődsz? Akkor jó

Nem fejlődsz? Akkor nem jó.


Mindegy mit mivel edzel, az izmaid, tested, nem tudja, hogy mit mivel fogsz edzeni, ahogyan számolni sem tud. Egyedül a terhelést érzi.

Szóval ne hallgass a haverodra, mert, ha ilyenek állít, köze nincs a ehhez a sporthoz.

febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs köbe vésve,de helyes a sorrend,amit követsz..Először nagy izomcsoportokat edzünk aztán a kisebbeket.


1. mert segédizomként hülyeség lefárasztani előre karokat vagy vállat,ami után jön hát vagy mellizom.


2.A te esetedben meg azért kell lábbal kezdeni, mert az energiaigényes és fárasztó. kisebb izmok nem igényelnek annyi energiát,mint a nagyok,ezért az edzésed végén könnyebb megcsinálni mint a lábat.

A tricepsz nagyobb mint a bicepsz ezért én is a végén edzek bicepszet.

Magára a felosztásra nem tudok mit mondani.Kirívóan nagy hibái nincsennek.Ez is egy edzésterv ,mint a többi.Ha jo,akkor csináld!


a haverod mondjon 1 okot,amiért karokkal kezdene.

Az hogy azt jobban szereti,meg ilyesmi nem válasz.

febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!