Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról az...

HunLo kérdése:

Mi a véleményed azokról az emberekről ,akik nem akarnak gyereket és családot?

Figyelt kérdés

#nevelés #Gyerekvállalás, nevelés
ápr. 16. 15:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

az, hogy engem hol érdekel ez?!

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, szíve joga. Másnak meg semmi köze hozzá.

ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Az a véleményem,hogy az ő dolguk.Meg az,hogy ha valaki nem akar gyereket,az jól teszi hogy nem vállal.Aki meg akar,az jól teszi,hogy vállal.Ugyanezt tudom elmondani a gyerekek számával kapcsolatos provokatív kérdésekre is.Ha valaki 1-et akár, akkor legyen 1,ha 10-et, akkor egészségére.
ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
A legteljesebb magánügye, ami engem semmilyen mértékben nem érint és nem is erdekel
ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sokkal jobban teszik, mint azok, akik a támogatások miatt szülnek többet is, akikkel aztán nem törődnek.
ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem érdekel. Az viszont nagyon felháborít, amikor ez gyerekgyűlöletként jön ki belőlük.
ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy az ő dolguk, és ebbe másnak nincs beleszólása. Még közeli családtagoknak sem.
ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

Abszolút hidegen hagy. Röhögni viszont szoktam mikor önazonosság öt keresve irkalnak gyerekkel kapcsolatos topikokba,bizonygatva,nekik mennyivel jobb. Ha tényleg az lenne nem érdekelné őket a gyerek kérdés. Engem sem érdekelnek mondjuk a sportautók,sem a kutyák,nem is olvasom egyik topikját sem,pláne nem osztom ott az észt.

Szerintem illene mindenkinek tiszteletben tartani hány gyereke van valakinek,vagy nincs,szoptat e vagy nem,visszamegy e dolgozni a gyerek X éves kora előtt vagy sem, satöbbi satöbbi.

ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekel. Most lennék fiatal, én se szülnék.
ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
65%

Hogy szívük joga így dönteni.

De azért azt látom, hogy ismerősök közt aki ezt hangoztatja, annak csak egy kis része gondolja valóban így, a többiek inkább nem találnak normális társat és azzal vigasztalják magukat, hogy nem is akarnak.

ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Nincs róluk véleményem, az ő dolguk, eldöntik hogyan szeretnének élni. Semmi közöm hozzá.
ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!