Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aggódom! Anyukák, mit tegyek...

Aggódom! Anyukák, mit tegyek hogy ez javuljon? A kisfiamnak bármire rámutatok, hogy nézd, nem a konkrét tárgyat nézi hanem a kezemet. Nagyon aggódok nehogy autista legyen. 6,5 hónapos. Szóval azt is tudom hogy még korai. De megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

Nyilván nem úgy gondoltam, hogy kiírok egy kérdést és elkezditek hogy nyugi nem az, mert egyrészt korai, másrészt látatlanból senki se tud okosat mondani.

Megynyugatatás alatt értem, hogy esetleg másoknál is volt ilyen szitu a gyerekenél.

Vagy van más szülő is aki ettől parázik/parázott és hogyan küzdötte le? Köszönöm.



ápr. 30. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
annak kezelésére*
máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!