Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más anyuka is aki megbánta...

Van más anyuka is aki megbánta a gyerekvállalást bármi miatt?

Figyelt kérdés

3 gyermekem van. És egy félresiklott házasságom. Apuka 3-ik gyerek után úgy döntött megy a f@rka után és csajozni kezd. Ennek már 5 éve. Azóta azt érzem belefásultam a gyereknevelésbe, a velük járó gondokba. Apuka nem sokat segít, havi 1x látogatja őket átlagban, más családtag nincs a közelben. Voltak férfiak az életemben az elmúlt 5 évben de pár hónap után mindegyik tovább állt, mindig a gyerekek miatt. Mert én miattuk nem érek rá bármikor, kötött az életem, nem tudunk kettesben lenni annyit amennyit a pasik (és én is egyébként) szerettem volna. És azt érzem hogy a legjobb éveim mennek így kàrba :( semmi másból nem áll az életem, csak dolgozom, rohanok haza, háztartás, gyerekek, este fekvés és reggel kezdem elölről az egeszet 😭

nyilván ha tudtam volna hogy a volt férjem ezt csinálja és így alakul nem szülök gyerekeket de már késő bánat.

Viszont így akaratlanul is őket hibáztatom azért hogy miattuk nem tudok szabadon azt tenni amit szeretnék. :( Tudom hogy ezek nem szép gondolatok, és szeretem a gyerekeimet de sokszor azt érzem bàr ne lennének, vagy bárcsak más nevelné őket. Közeledik a nyári szünet ami megint iszonyat probléma nekem mert dolgoznom kell, de a gyerekek nem maradhatnak felügyelet nélkül. Apjuk magasról tesz rá, nem segít ebben sem.

Plusz 3 hónapja ismét van egy férfi a ez életemben aki szereti a gyerekeket de nála is érzem, látom a jeleket hogy nem fogja sokáig bírni így hogy lényegében alig tudunk együtt lenni :(

Szomorú vagyok, elkeseredett és emellett bűntudatom is a gyerekek miatt 😣😭😭😭

Igazából talán csak szerettem volna kiírni magamból ezt :(


máj. 3. 15:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
7 hol kerül egy gyerek 100 ezerbe?
máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%
Mi a baj a 22 válaszával? Hogy mernek kettesben is lenni a férjével vagy mi:')
máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
7%
32es, ezt hamarabb kellett volna átgondolni, mint gyereket csinálni. Ha a kandúrom fontosabb nem szülök gyereket :-D
máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
16%
22es ugye majd az se lesz baj ha a gyereke 14 fölött tojni fognak rátok, hiszen amilyen a mosdó olyan a törülköző? Ugye akkor se fogsz hisztizni ha anyák napja helyett minden más fontosabb lesz? Hiszen neked is fontosabb volt a férjed mint a gyerekeid. Csak nem értem az ilyennek minek szülni minek teszi tönkre ártatlan gyerekek lelki világát mikor neki a kolbász a lényeg.
máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
34# mert milyen hátránnyal van a gyerekekre, hogy a szülők összebújnak amég ők nincsenek otthon? Inkább dícsértes, hogy jól kijönnek és a gyerekek jó hangulatban nőnek fel, nem két túlterhelt idegroncs szülő mellett. A gyerekek így is-úgy is"tojnak"az ember fejére bizonyos fokig tini korszakban, ez a leválás, önállósodás része, aztán kirepülnek. A házastársunk meg mindig ott lesz mellettünk(jó esetben)
máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Úgy látom valaki itt meglehetősen frusztrált 😅

Ráadásul hülyeséget beszélsz. Ha a kolbász fontosabb lenne a gyerekeknél nekem, vagy a másik hozzászólónak akkor én pl már rég le passzoltam volna a srácokat egy otthonba mondjuk. De nem tettem, és mindig ők az elsők bármilyen döntést hozok az életemben. Ettől még igenis lehet lelkileg szar, hogy mennyi mindent veszítek de nekik mindig itt vagyok, és mindenük megvan. Szóval nehogy már szar anya legyen az, aki az anya szerep mellett nő is akar lenni a párja számára.

máj. 4. 15:40
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnél, mennyien megbánják ilyen-olyan okokból - és ehhez nem is kell, hogy a pasi lelépjen.


Mondjuk nekem nincs gyerekem - apám ki-bejáró szereplő volt az életemben, szóval gyerekként megtanultam, hogy pont semmit nem jelent, van-e apád vagy nincs, cserébe teljesen anyámra szakadt az ellátásunk.


De nem minden férfi ilyen, ez is tény. Te épp kifogtál egyet, de vannak normálisak is, akik felnevelik és jól felnevelik a gyerekeiket.

máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban q baj hogy amíg bölcsiben van addig randizunk? Megjegyzem ha nem veszünk ki szabit akkor dolgozunk szóval így is úgy is bölcsiben lett volna😅 a gyerek ebből pedig semmit nem vesz észre🤔 22-es voltam
máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!