Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
 171/179 anonim ***** válasza:
170 Ahhoz még gyakorolni kell :D
máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/179 anonim ***** válasza:
41%
Jah, nem tudtam, hogy a bolti lopás ilyen kis csipcsup dolog. Bocsi, hogy van, aki normális embert akar nevelni, vagy egyáltalán, nevelni akar. Apróság, tényleg. Nem mondom, tényleg nem egyszerű dolog, azért nem sikerül mindenkinek. Ahogy itt látható is. Anyátoknak sem sikerült, most meg nektek sem. Na, ez volt a bunkó stílusú. Lehet érezni az árnyalatnyi különbséget?
máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/179 anonim ***** válasza:
34%

Nah ez személyeskedés 😏

Nem a kiflimajszolástól lesz tolvaj. A 4 éves gyerekem megtanulta, hogy már nem ehet, és régen azért ehetett mert kicsi volt. Nem okozott benne káoszt, nem neveletlen, megtanulta és tudja is a szabályokat.

máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/179 anonim ***** válasza:
29%
171# Vagy nekik, mert ha picit odafigyelnének akkor már repülne itt sok sok emberke. Ez nem bolti lopás, de nyilván nem oké dolog ahogy az sem, amit írt itt az egyik válaszoló, átszaladni a piroson, picit többel menni, szerintem az is lopás ha tpt csalsz gyed alatt (az az igazi lopás, számomra ők a lopós majmok), ha állambácsi stadionkát épít a pénzeden amit ellop és akkor lehetne sorolni. Úgyhogy sajnos 172, a szüleidnek úgy tűnik mindent nem sikerült megtanítaniuk neked, mert valamit találnánk ott, ha nagyon rád fókuszálnánk.:D Nem gondolom, hogy tiszta vagy teljesen. Inkább azt mondjátok meg, ha ez lopás mert ugye ti itt szakik vagytok az életben, hogy hogy nem csukták le egyik anyukát se még vagy minimum feljelentés, rendőrség? Előttem volt már lopás miatti rendőrségi ügy a boltba, na hát az nem ilyen volt.:D :D Amennyi ilyet látni, minimum tele kellene legyen a börtön.
máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/179 anonim ***** válasza:
33%
Troll kérdezőnk meg jót röhög.:D Néha beböfög valami kis hergelést az embereknek, aztán hátradől és élvezi a műsort. :D
máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/179 anonim ***** válasza:
0%
A személyeskedés nem itt kezdődött, én csak folytatom. És jól esik nekem is, köszi!
máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/179 anonim ***** válasza:
32%

Még mindig tartom, a mondandómban nem volt személyeskedés.

Ez viszont masszívan az:

“Anyátoknak sem sikerült, most meg nektek sem. “


160-as, 169-es voltam.

máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/179 anonim ***** válasza:
Ez valóban az volt. De nem itt kezdődött. Ahogy írtam is.
máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/179 anonim ***** válasza:
0%
175 ha ti meg ilyen hülyék vagytok,hogy belementek a vitába igy jártatok
máj. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!