Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megengeditek a gyereketeknek,...

Megengeditek a gyereketeknek, hogy a még nem kifizetett árut egye a boltban?

Figyelt kérdés
Ha a válasz: igen, miért? Esetleg ti magatok is ezt csináljátok?

máj. 13. 13:58
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/179 anonim ***** válasza:
36%
82, Én több ilyen szülőt láttam már, de olyat nem, aki kivitte fizetés nélkül. Ha igazán lopni akarna, akkor fogná és eldugná, kivinné fizetés nélkül. Ne keverjük itt a szavakat azért. :)
máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/179 anonim ***** válasza:
35%
Sikkasztásnál is megy az illető jelezni, hogy mi történt?
máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/179 anonim ***** válasza:
20%
Nehogy már én legyek a hibás mert a sok kedves szülő lop a boltból,és valószinűleg nem fogja kifizetni a terméket :D Most nem a kib*szott kifliről beszélek,mondjuk az is elég gáz. És igen, nekünk az a dolgunk,hogy a lopást közöljük a biztonsági őrnek :D Csoda,hogy 2 éven át mindig elnéztem :D Kicsit sem volt lelkifurdalásom érte :D :)
máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/179 anonim ***** válasza:
31%
83-84 vagyok, nem rossz szándékból írtam amúgy. De azért ne keverjük már a szezont a fazonnal.:D Láttatok már lopást? Fogja eldugja és kiviszi.
máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/179 anonim ***** válasza:
32%
85, Bocsi, tényleg tanulatlan kis valaki vagy, sajnos. Szerinted kiviszi fizetés nélkül? Picit túlmentél a hatáskörödön, mondjuk ahhoz tanulni kell még.
máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/179 anonim ***** válasza:
42%
85 vagyok,és ha konkrétan érdekel,olyan szitu volt,hogy a drágalátos apuka etette a bolt közepén a kölykét valamilyen pudinggal :D Kinek ne durrant volna el az agya. Pofátlanság legalja.
máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/179 anonim ***** válasza:
14%
Majd akkor is ezt mond suttyó,amikor nem lesz,aki kitöltse a termékeket a polcra :D Mert nektek aztán éhenhalni nagyon könnyen megy :D Szerencsétlen
máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/179 anonim ***** válasza:
44%

Bár sosem jutottunk idáig, és szerencsére nálunk nem ilyen durva a helyzet, de:


Ha ennyire véresen komolyan veszünk mindent, előbb fizetném ki a szabálysértési bírságot, amivel megba$znak egy db kifliért meg esetleg egy dobozos üdítőért, amit amúgy kifizettem volna a kasszánál, mint hogy kórház, infúzió meg szonda legyen belőle, és őszintén fosom telibe itt a sok bezzeganyut, hogy mit háborognak habzó szájjal...


Jöhetnek a pirosak, hajrá, szentfazekak...

máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/179 anonim ***** válasza:
8%
88, Erre gondolom megvan a megfelelő személy, neked meg a feladatod az árukat huzigálni, nem? Minek van a biztonsági őr?
máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/179 anonim ***** válasza:
69%
89, Tisztelem a bolti eladókat, de te alja szint vagy, úgyhogy nem.. téged semmibe se nézlek a stílusod miatt. Diákként dolgoztam én is ilyen munkakörben, de ilyen sose voltam emberileg.
máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!