Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, hogy és milyen...

Szülés után, hogy és milyen hamar nyertétek vissza a régi alakotokat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azonnal. Minden lement szüléskor, amit felszedtem (12kg), és rögtön tudtam hordani a régi ruháimat.
2010. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ez esetemben elég vicces kérdés, mert én minden terhességem alatt fogytam. A terhesség előtti állapotra olyan fél év alatt híztam vissza. :DDDD

Rosszul vagyok összerakva. :)

2010. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pár hát alatt és vékonyabb is lettem, mint előtte. aztán persze visszahíztam.
2010. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. terhességemnél 22 kg-t híztam (magas, vékony alkat vagyok) és mivel szoptatás alatt édességfüggő voltam, 10 kg rajtam maradt. 13 hónapig szoptattam, utána 3 hónap alatt simán lement rólam még 5-6 kg, de optikailag vékonyabb volt pl. a derekam, mint előtte bármikor.

Aztán rögtön teherbe estem a másodikkal és most 18 kg pluszban vagyok megint... Remélem majd leolvadnak rólam ezek is. Ja, én semmit nem tettem a nagy esti sétákon és a 7 után nem vacsizunk - szokáson kívül.

2010. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nalam a kerdest ugy kellene feltenni, hogy mikorra mentek le a kilok, mikor voltak jok ram a regi ruhaim es mikor volt olyan a testem minosege, a borom, szoval a ruha nelkuli allapot, mint lanykoromban.

Meglepodnek, ha lenne olyan no, aki mindharomra azt valaszolja, hogy szules utan egybol, merthogy szulest koveto napokon mar lapos hassal, feszes borrel rendelkezett.

Elso terhesseg alatt sokat hiztam, 25 kilot, a ruhak 2-3 honappal szules utan mar jok voltak ram, a kilok a 4. honapra mentek le maradektalanul, a testem, borom feszesseget (foleg a hasamon) kb a 6. honapban nyertem vissza.

De ez nem tartott sokaig, mert akkor mar terhes voltam a 2. babaval.

A 2. terhesseg alatt keveset hiztam, igy a ruhak szules utan szinte azonnal jok voltak ram, a kilok is hamar lementek, de ugy az igazi formamat, feszessegemet a 6-7. honapra nyertem vissza. (Mellesleg ez sem tartott sokaig, mert sajnos tovabb fogytam, 7 kiloval mentem a normal sulyom ala, igy most egy sovany, vezna no vagyok).

2010. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elsőnél alig híztam (egy műtét miatt sokat vesztettem a sólyomból), szülés után kevesebb voltam mint lánykoromban, szopi alatt visszajött a régi súlyom.

Nagyon hamar várandós lettem a tesóval, nála is keveset híztam és szülés után kb a 3 hónappal nyerem vissza az alakomat.

A hasam kevésbé feszes és kicsit "plöttyedtebbek" maradtak a cicik, de egyébként nem tapasztaltam másféle tartós változást.

2010. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45-46 kg voltam, amikor terhes lettem (153 cm vagyok). 26-28 kg-ot híztam kábé, a végén már nem mertem ráállni a mérlegre. 13 hónapos múlt a kisfiam, még kb. 4-5 kg van rajtam, amin dolgozom folyamatosan, hogy leadjam (tornázom, és odafigyelek, hogy mit eszem). De már kezdem elővenni a régi, terhesség előtti ruháimat.
2010. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos én sokkal nehezebb eset voltam.Sokat híztam, (22kg)

Szülés után 10 kg maradt, amit a szoptatás alatt még megfejeltem 8 kg-mal, úgyhogy szopi után 3 hónap kemény melóval visszanyertem alakomat, sőt, talán jobban néztem ki, mint valaha-most 19.hetesen nem híztam még semmit szinte.

2010. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!