Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák hogyan nyertétek...

Monqa kérdése:

Anyukák hogyan nyertétek vissza az alakotokat a szülés után?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Genetika.

Minden erőfeszítés nélkül lettem újra olyan mint rég. Bár a fogyásért, a jó alakért azzal fizettem hogy repedt a hasamon a bőr.

3hónapja született a második babám.

2011. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eszemben sincs...

A terhesség előtt is elég elhízott voltam, szerencsére a terhességi hormonok miatt én fogytam... úgyhogy szülés után vékonyabb voltam, mint a terhesség előtt.

A szoptatás alatt egy kis torna, mióta abbahagyta a kicsi, elkezdtem diétázni.

Soha többé nem szeretnék kinézni úgy, mint a terhesség előtt. :)

2011. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett erőlködnöm a régi alakomért. Sőt! Szülés után 2 héttel vékonyabb voltam.
2011. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 2 nappal az előző évi farmeromban mentem haza a kórházból. Sokan írígyeltek miatta, amíg el nem mondtam, hogy cukorbetegként, inzulinnal, kőkemény diétával ez nem valami nagy teljesítmény. Összesen 5 kg-ot híztam a terhesség alatt, néha olyan éhes voltam, hogy répát ettem szalonnával, mert a húsban nincs, arépában pedig minimális a szénhidrát.
2011. ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen futottam már évekkel a terhesség előtt, alig vártam hogy mehessek újra, hetek alatt lement rólam minden, és a legjobb stresszoldó a futás.
2011. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilvan ez attol is fugg, hogy milyen a szules elotti alak, biztosan van olyan, amiert semmit nem kell tenni, de az nem biztos, hogy masnak is jo.

Peldaul en torna nelkul is vekony vagyok, ruhaban teljesen csinos, de szeretek ruha nelkul is jol kinezni, szoval en tini korom ota mindig erositettem. Szeretem ha izmos vagyok es feszes, ha nem csak ranezesre szep a testem, hanem tapintasra is.

Genetika ide vagy oda, de olya nincs, hogy valakinek ugy legyen parducteste, megfelelo helyeken megfelelo izom, hogy semmit nem tesz erte, csak beleszuletik.


Szoval en azt tettem szules utan is, amit terhessegek elott is, alakformalo, izomerosito edzeseket csinalok es odafigyelek normal keretek kozott a taplalkozasra is, hogy a borom, hajam, stb szep legyen.

2011. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!