Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogy nyertétek...

Szülés után hogy nyertétek vissza az alakotokat?

Figyelt kérdés

Felüléseket nem bírom, eljárni tornázni nincs időm. Lehet használni szoptatás alatt azt a hasizom-erősítőt(öv) amit reklámoznak?

Köszönöm a válaszokat


2010. nov. 22. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Visszajött magától :)

Milért ne lehetne használni az övet?

2010. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy ilyen öv jó lenne valamire, már jobban elterjedt volna... Maximum torna mellet segít feszesíteni a bőrt, de önmagában aligha lesz nagy eredmény.


Egyébként nekem ilyen szempontból szerencsém van, szoptattam, és fogytak a kilók, inkább az a bajom, hogy hogyan szedhetnék magamra párat . Viszont a második babám 3 hónapos korában kiderült, hogy gerincbeteg vagyok, kórházban kezeltek 3 hétig, és minden nap tornáznom kell fél órát, hogy szinten tudjam tartani magam. Nehéz, de meg lehet találni az idejét (nekem nem volt más választásom...)


A gerinctornát Neked is ajánlani tudom. A hasizmot remekül lehet erősíteni felülések nélkül. Egy egyszerű gyakorlat pl: hanyatt fekszel (én az ágyon szoktam), térdeidet felhúzod. És ebből a helyzetből emelgeted a térdeidet hashoz. Lassan kell, nem gyorsan, és közben a derekadat feszíted bele az ágyba.


Remélem sikerül majd idővel elérni amit szeretnél. Addig meg nézz a babádra, és mindjárt úgy érzed majd, hogy megérte!


Minden jót!

2 gyerekes anyuka

2010. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még szoptatsz és ha tornázol, akkor az izomláz esetén tejsav termelődik ami bekerül a tejbe és hasfájást okozhat a picinek. Ezt a Suttogó titkaiban olvastam. Valaki szerint az íze is megváltozik a tejnek ezt nem tudom, mennyire igaz, de szerintem most a picire koncentrálj, szoptasd sokáig, ő azt fogja értékelni nem pedig azt, hogy mennyire karcsú az anyukája. Szoptatás után ráérsz lefogyni!
2010. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 8 hónap alatt felszedett kilók 8 hónap maguktól lemenetek. Nekem segített a szoptatás, és annak ellenére, hogy szülés után alig volt étvágyam és töredékét ettem mint várandósan, rengeteg folyadékot ittam így sok tejem volt és elég tápláló mert a kisfiam nagyon szépen gyarapodott.
2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam ezzel nagy gond nem volt. Nem szoptattam csak öt hétig, azzal semmi kapcsolatot nem látok. Viszont mikor elkezdett mászni, totyogni a babám és állandóan a nyomában kellett lenni, akkor mentek lefelé a kilók, ne félj.
2010. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én heti 3x eljártam keményen edzeni (futás/bicikli/lépcső plusz talajtorna, súlyzók) és elkezdtem fehér liszt szegényen étkezni, sok nyers zöldség, gyümölcs, és sovány hús. Igy ment le rólam 4 hónap alatt 4 kg. És nem voltam sosem vastag, problémás. Tehát egy övvel szerintem sajnos nem fog lemenni, muszáj valami sportot keresni, zsirt égetni. Felülést is lehet gerinckimélően csinálni, de önmagában semmit nem ér, előbb fel kell pörgetni a szervezetet bemelegitéssel, és amikor már megy a pulzus, akkor kezdeni el bármilyen izomcsoportra rádolgozni. Sok sikert, ne add fel, mert később még nehezebb lesz!! Kitartást!!
2010. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet használni.

Mi az akadálya a felüléseknek? Szuflával nem bírod?


Nálam a bőr felejtett el vissza húzódni, aztán már meg nem tudok belehízni. Ez van.

2010. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14.17


Én 11 hónapja szoptatok, rendszeresen futok (6-7 km-t egy alkalommal), semmi gond nincs belőle. A Suttogó titkait én is olvastam, alapvetően nagyon tetszett, de ez a dolog szerintem nagyon sem ok benne.

2010. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!