Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Bendegúz név? Nagyon...

Milyen a Bendegúz név? Nagyon kitolnék a gyerekemmel, ha egész életében ezzel a névvel kéne élnie?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tök aranyos név!barátnőm kisfiának ez a második neve és nagyon szeretik!De az a legjobb ha olyat választasz ami kétségek nélkül tetszik!Fiú nevet én sem találtam még ha lány lesz tuti hogy Jázmin de nekem is sok időm van még :) lehet megálmodom...
2009. jan. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mi picikénket is Bendegúznak hívják.Szerintem a legszebb név a világon!!Ha tetszik neked,ne foglalkozz senkivel,neki természetes lesz majd,hogy így hívják. :)

2009. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Szerintem a Bendegúz név nem ciki, bármit is gondolnak mások. A bakterház szintén nem ciki. A filmben és a regényben szereplő Bendegúz egy talpraesett kölyök volt, aki a nálánál jóval hülyébb felnőtteket ügyesen, furfangosan megvezette! Másrészt ősmagyar név, nem úgy, mint például a Renátó, Lara, Lüszi és még sorolhatnám... Bár engem ezek sem zavarnak. Sokan azzal jönnek, hogy a szomszéd kutyáját, hörcsögét, bánom is én mijét nevezik így... Miért nem tudnak ezek az emberek normális nevet adni az állataiknak (Buksi, Bodri,Csikasz, Kántor,Gombóc...bármit)? Az én fiamat Bendegúznak fogják hívni, és nagyon sok ember próbál meggyőzni, hogy ne így legyen, mert mi lesz, ha felnő... Felnőtt lesz! Butaság azon gondolkodni, hogy csúfolni fogják-e vagy kinevetik-e! Bármelyik nevet lehet csúfolni, gúnyolni, csak az emberi gonoszság és butaság szab határt! Az biztos, hogy ha ezt a nevet szeretnéd választani, sokkal bátrabbnak, határozottabbnak kell lenned, mert sokan fognak támadni érte, amíg meg nem születik a baba. Utána már senkit nem fog érdekelni, mert a név hozzánő a gyerekhez! Kitartás!
2010. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na, Bendegúz lett? :D Az én fiam igen és egy percig nem bántam meg!!!
2011. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen, és mi sem bántuk meg. :-)
2011. máj. 4. 14:10
 16/20 anonim ***** válasza:
:D na látod!!!
2011. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gratula! :)
2011. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Engem Bendegúznak hívnak :) De sosem szólítanak Bendegúznak.

Mindenki Bendének hív. 15éves vagyok de még sosem cikiztek a nevem miatt.

2012. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 vas laszlo válasza:
13%
adjal daniel vagy david nevet a nyomorult anyadba!
2013. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Viri81 válasza:
Miért lenne ciki? Miért csúfolnák? Sándor mivel jobb? Az én fiamat is Bendegúznak hívják és soha nem cikizték. Szereti a nevét.
2017. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!