Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam 23 hónapos...

Hogy szoktassam 23 hónapos kisfiamat szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapos korától biliztetem, a kakihoz tíz hónapos korától kérezik. a pisikával viszont nagyon hadi lábon állunk.
2010. nov. 3. 17:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
külömbség nem véletlenül különbség?
2010. nov. 13. 17:49
 22/24 A kérdező kommentje:
Hiába írsz egyéb kommentárt, sajnálom, többé nem lépek be erre az oldalra. Ennél nagyobb szamárságot, hogy újra belemásztam miután már két évvel ezelőtt egyszer kiábrándultam, nem is csinálhattam volna. Sajnos nem változott semmi azóta. Amíg ilyenek látogatják az oldalt, akik nem győzik fitogtatni "tudásukat", addig köszönöm nem kérek belőle.
2010. nov. 13. 17:59
 23/24 anonim ***** válasza:
A baj csak az,mivel pedagógus vagy Te is a tudásodat kell(ene),hogy átadd a "tudatlan" kicsiknek...ebben az esetben nem sok esélyt látok rá.Holott a szakmádból kifolyólag KUTYA KÖTELESSÉGED lenne a legtöbbet nyújtanod,még ezen az oldalon is!Viszont ha ez nem megy,akkor Te se fitogtasd a (nem) tudásodat!
2010. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Öcsém!hát nem hiszem el.Ha az ember feltesz egy kérdést,akkor ne a kommentelők tartsanak már egymás között helyesírási versenyt,hanem a kérdésre kéne válaszolni.Hisz ez az oldal azért van,ha az ember feltesz egy kérdést,akkor segítsenek neki azzal,hogy ha tudnak válaszolnak.De úgy látom sajnos ez nem mindenkinek egyértelmű.Ez szomorú.
2010. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!