Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem el szépen...

Hogyan küldjem el szépen melegebb éghajlatra ezt az anyukát?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem szoptatom a babámat már 3 hónapos kora óta.Így tápszert kap és már bevezettem a főzeléket is,hiszen 6 hónapos.Úgy gondolom,hogy a tápszeres baba is van olyan,mint az anyatejes.Van egy ismerősöm,aki az egyik közösségi oldalon léptem-nyomon azt hangoztatja,hogy az ő pici fia csak is kizárólag anyatejcit eszik és ennyi és ennyi kiló,fúj táposok.Néha a képeinkhez olyanokat ír...megtudnám tépni.Egyértelműen le fikázza a tápszeres babákat és minősíti a nem szoptató anyákat.

Mit írjak(ha megint minősít?),hogy ne is legyen durva,de vegye a lapot az anyuka,hogy ő sem jobb anya,mint mi,akik tápszert adunk a gyermekeinknek.Már nehéz szó nélkül megállni.Ráadásul a gyerekét hasonlítgatja mindenkiéhez.


2010. nov. 4. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Én irnék neki olyasmit, amitől el kell szégyelje magát és mások előtt leégjen, de kultúráltan. Pl.: "örülj neki, hogy téged nem ért olyan tragédia, amitől elapadt volna a tejed és szégyeld magad nagyon."

Egyszerű, hatásos, kész.

2010. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Én lehet, hogy elég naiv vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy egy közösségi oldalon valaki ilyeneket írogat másnak... furcsa. Szívesen megnézném, nem linkeled be?

Én már a harmadik gyerekemet szoptatom, de érdekes, ha találkozom kisbabás ismerőseimmel, soha nem kérdezem meg, hogy mit eszik a gyereke, szoptat-e, tápszeres-e, valahogy nem izgat a téma. Főleg fényképekhez odaírogatni? Ez elég beteges...

Én törölném az ismerősök közül!

2010. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 10:07 vagyok

Mi rosszat írtam,hogy le lettem pontozva??

2010. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem azért, mert nem adtál hasznos tanácsot. Hosszú litánia a tápszerről - nem ez volt a kérdés...

Aztán olyan javaslatok, amikkel sokan nem értenek egyet - én sem. Nem kultúrált válaszok lennének.

Megjegyzem, én nem pontoztalak semerre, csak olvastam a válaszodat.

2010. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért nem törölted még az ismerőseid közül vagy miért nem tiltottad le a fényképekhez való hozzászólásait...
2010. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Töröltem.Most már azt gondol,amit akar:)

Azért,ha megjegyzi a tanácsadóban,megindokolom a miértjét.

Én sem pontoztam senkit,az ilyesmivel nem foglalkozom.Nekem a negatív és pozitív vélemény is fontos.Egyébként pedig kedves válaszoló nem írtál semmi olyant,ami miatt le kellett volna pontozni téged,egyet értettem veled.

Még egyszer köszi a válaszokat!Üdv.Kata

2010. nov. 4. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!