Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akadtatok ki látszólag minden...

Akadtatok ki látszólag minden ok nélkül a terhességetek alatt? És annyira, hogy bőgtetek az idegtől és a saját anyátokat elküldtétek melegebb éghajlatra? Miért lesznek kiszámíthatatlan dühkitöréseim? 32 hetes.

Figyelt kérdés
Máskor meg minden rendben van. Mivel ez névtelen oldal, azt is bevallom, hogy 10 éven keresztül drogfogyasztó voltam (mindenevő). Mióta babát várok teljesen leálltam mindenről. Jó lenne olyantól választ kapni, aki hasonló cipőben járt. Már nem is hiányzik a cucc, várom a gyermekem, és örülök, hogy általa le tudtam tenni a drogokat. Ma mégis olyan rohamom volt, mintha elvonásom lett volna? Flashback??
2009. jún. 15. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Régen leszoktál???????????Egyébként a hormonoktól is van ilyen hogy kész leszel!!!Párod is tud az előéletedről??
2009. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja és remélem nem leszel a babával már ennyire felelőtlenMARHA DROGOS Szégyeldd magad!!!!!!!!!!
2009. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mikor megfogant a baba már csak néha néha csúszott be egy-egy hétvége, intenzív használó 2 éve nem vagyok. A párom segített kimászni a mocsokból, ezért nagyon hálás vagyok neki.
2009. jún. 15. 13:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Most mondom Minden kedves Válaszolónak, hogy nem életvezetési tanácsokat kérek. Természetesen ez egy lezárult sötét szakasza az életemnek, és senkitől nincs szükségem a kioktatásra!!! Csak a kérdésemre válaszoljatok please!
2009. jún. 15. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szió!


én pont ugyanígy vagyok (a drogfogyasztást leszámítva, max hetente szívtam el terhesség előtt 2-3 szál cigit, de most a kisfiam a fontosabb)

szóval hihetetlen viselkedésem lett és látom is magamon... rámjön a hoppáré és kiabálok mindenkivel. idegesít minden, belekötök az élő fába is (ha nem élő, akkor meg azért :D )

szóval szerintem a hormonok miatt van. nálam biztos, de sztemnálad is...

hány hetes vagy? én bízom benne, hogy elmúlik ez egyszer.

mindig mondja a család, hogy majd a gyerekem is ilyen idegbeteg lesz! Majdcsak nem!

Bár nem drogoztam, de sztem nem az elvonástól vagy ilyen.


Boldog babavárást! 29 hetes km

2009. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy Flashback.

Biztosan rátesz egy lapáttal a múltad, de főleg a hormonok játéka a dühkitörés.

Én is sokszor éreztem úgy terhesség alatt, hogy jobb lenne egy lakatlan szigeten élni, ahol nem bántok meg senkit.

Én azt javaslom, pihenj, lazíts sokat! Élvezd, ahogy a pici élet fejlődik a testedben!

Boldog babavárást!


Egy szintén sokat bulizott, ma már boldog, kétgyerekes édesanya

2009. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy nem okoskodó becsmérlést, hanem értelmes válaszokat kaptam! Jah. Megpróbálok lazítani, de sajnos ahogy írta az Egyikőtök még az élő fába is néha..Szedjek magnéziumot?
2009. jún. 15. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Még egy hónapig szedheted a magnéziumot, az én "drogom" a nikotin volt, amit letettem, na de az a pokol amit tudott néha okozni a hiánya.

Aztán a hormonok is bezavarodtak. Nem volt kellemes az első trimeszterem, aztán "nagydózisban" szedtem a magnéziumot, terhesség előtt nem szedtem semmit, ami ásványi és vitamin bigyó volt a szervezetmeben az a kajából, 3*2volt felírva, és olyan nyugis lettem. Most, hogy már nem szedhetem, megint kötekedő vagyok, és pillanatok alatt fel tudnak húzni!!! olyan apróságokkal, hogy öröm nézni.

(amúgy a drogozás ijgumbujgum, remélem most már örök élet meg egy nap amit tisztán tudsz tölteni, gratulálok, hogy le tudtál jönni róla, és tényleg kívánom, hogy ne legyen semmi olyan az életedben, amikor azt mondod csak egy kicsit)

Jó babavárást:)

2009. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magne B6 jó ötlet,de először kérdezd meg a dokit,vagy védőnőt!!!Mondjuk 30-31-32 hetesen már kell szedni,mert elkerülöd vele a korai méhösszehúzódásokat is.Nekem nem hatott így koraszülött lett a babám.
2009. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A vérvételek eredményeiből nem derült ki, hogy vashiányod van?

Ugyanis a vashiány is okozhat ingerlékenységet.

Ferro Folgammát szedtem rá, a doki írta fel, viszont mellékhatásként olyan székrekedést okoz...de valamit valamiért.

2009. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!