Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekükkel otthon lévő...

Gyerekükkel otthon lévő anyukák:ti miben vagytok otthon egész nap?

Figyelt kérdés
Ha elmentek otthonról átöltöztök, vagy otthon is normális ruhában vagytok?
2010. nov. 5. 14:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%

Kényelmes ruciban szoktam lenni itthon. Valamilyen pulcsi, és vagy pamut melegítő, vagy még a terhességem alatt vásárolt vászon bőszárú naci van rajtam. Bár most éppen farmerben vagyok, már voltunk sétálni délelőtt.

Egyébként nekem a "normális" ruha korábban a fekete nadrág-fehér blúzt jelentette, vagy kosztümöt, mert bankban dolgoztam. Na azokban mégsem glasszálhatok itthon.

2010. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Otthon csak vmi, egyszerő narág, póló.Ha elmegyeünk otthonról, mindegyikünk átöltözik.

Nem tudnék otthon kiöltözve lenni.Csoda így is hogy a tükör elé eljutok a két kicsi mellett!

2010. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

Jó kérdés :P


most:

melegitő alsó -budmil- budmil polóing zokni és papucs.


ha elmegyünk a sarki boltba akkor farmert és pulcsit veszek ha a belvárosba megyünk valamiért akkor csini felsőt és farmert.


ha csak a kisboltba két háztömbnyire akkor a mostani ruhámra veszem a melegitő felsőjét és edzőcipőt - kilimanjaro-


szóval nem vagyok topis meg szakadt mert a melegitő mindig tiszta - van két váltás- csak nem öltözök ki itthonra.


Te miben vagy most?

2010. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Itthon egy póló+szabadidőnadrágban vagyok,ami kényelmes és nem sajnálok ha pl. koszos lesz,vagy esetleg leönti valamivel a kislányom.Ha megyünk valahova,átöltözöm természetesen,utcai ruhába,egy farmergatya,vagy kordbársony,pulcsi+vastag mellény most már kell.
2010. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én macinaciban, mert két gyerekkel vagyok itthon és nincs olyan nap, hogy valami folt ne lenne rajtam. A "nagy" 28 hónapos, a kicsi 10. Ha lemegyünk itthonról (akár a játszótérre is), akkor farmert húzok és lecserélem a maszatos pólómat is. 1 gyerekkel még működött az, hogy ne kenjenek össze, de kettővel valahogy már ne megy.
2010. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

egy 2 éves és egy 5hónapos mellett,nem mindig marad időm/energiám harcidíszbe öltözni egy egy sétához.általában egy póló és egy melegítő nadrág van rajtam,vagy farmer.

max farmert veszek fel,ha kimegyünk boltba/postára.mert a kabát ápol és eltakar.na meg a kicsi tündérputtonyban rajtam,úgyhogy hiába is öltöznék ki,úgysem látszódna :-)

de ha pl a városba megyünk,oda azért még sminkelek is :-))

2010. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

A melegítő nem normális ruha???

Szerintem az, én abban érzem itthon jól magam. Ha megyünk valahová, akkor meg farmert húzok, sosem csináltam nagy ügyet ebből...

2010. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó v.ok,ezt az időzitést,hárman küldtük el egyszerre a választ. :D
2010. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én általában farmerban meg pólóban vagyok otthon.Ha megyünk valahova természetesen átöltözöm.Igaz akkor is farmerba:-),csak valami utcaibb,csinosabb farmert veszek.de én azt szeretem.
2010. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Én miben vagyok Pamut melegitőalső(Puma) fekete és egy szürke kapucnis pulcsi,ez is melegitőfelső csak ne ehhez az alsóhoz való.

Hühye kérdés tudom csak gondolkoztam már, hogy mindig ilyenekben vagyok és neme unja a férjem még :)

2010. nov. 5. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!