Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Wellness, szépészet itthon,...

Wellness, szépészet itthon, gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Egy-két ötletre lenne szükségem, hogyan turbózod fel kicsit magad.
2010. nov. 9. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én néha szólok apának, hogy besokalltam, most egy órára bezárkózom a fürdőszobába és addig ne engedjen gyereket a közelembe:) Akkor ejtőzöm a kádban, kimanikűrözök.

Fodrászhoz eljárok, akkor is apa vigyáz a gyerekekre otthon. Nálam kb ennyi sajnos.

2010. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát azért alapjáraton erre lenne néha apuka, nagymama stb. Elég gond az, ha mondjuk hetente 1-2 órára nem tudnám rábízni apára a gyereket!

Megkérném,hogy vigye el sétálni, vagy mamához 1-2 órára, amíg otthon rendbeteszem magam!

2010. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! ha kedvem van, a fiam segítségével kifestem magam - egyébként ritkán smikelek. a 2 éves fiam imádja a pipere cuccokat :) adok neki is egy kis testápolót, kenheti a karomra, és magára, a púderecsettel megcirógatom, mintha kifesteném és van egy régi, már majdnem kifogyott szemfestékem, abba belepiszkálhat, rajzolhat magára.

na addig én legalább normálisan rendbe rakhatom a hajam és smikelhetek - már ha a 10 hónapos hugicát is sikerül lefoglalni...

2010. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönet az eddigi válaszokért!
2010. nov. 22. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:

reggel, amikor kel a kisfiam(1 éves)akkor még elvan egy fél órát egyedül:)))

Na akkor gyorsab mindent


vagy amig nem kel fel:)))

na aztán szerencsés vagyok mert ő 7 kor alszik már este, így még esténként is van időm magamra

2010. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- A szőrtelenítést otthon csinálom.

- Majdnem napi szinten sminkelek (17 hónapos a lányom).

- Néha felteszek egy tekercselést (rendezvény, esemény előtti karcsúsításra).

- 1-1,5 hetente (ha összejön) csinálok egy amolyan wellness délutánt vagy estét, letakarom a lámpát (gyertyát nem merek, mert a lányom néha rámtör, otthagyja az apját sunyiban).

Először lezuhanyozom, lemosom magam, majd a kádat teleengedem jó meleg vízzel, teszek bele illóolajat és befekszem a kádba.

Tisztítás, radír vagy egy jó kis feszesítő maszk (csak ezzel nem lehet beszélni, úgy meghúzza az arcom).

A testemet is le szoktam időnként radírozni, amíg a maszk "köt", aztán keverek egy jó pakolást, engedek még forró vizet a kádba (különben jéggé fagynék a végére), és aztán az arckrém, amikor kijöttem a vízből, plusz egy jó testápoló.

És közben egy hajpakolást is csinálok, egyúttal azt is kezelem :-)

Ez így max. 2 óra, de az az enyém!!!!

Egyébként a napi wellness egy arckrémből áll, semmi másból, az is inkább télen szükséges.

- Fodrászhoz 3-4 hetente megyek, ahogy lenő a hajam.

2010. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

Ami nem otthoni, de december végétől megy: konditerem. A páromtól karácsonyra bérletet kértem :-)

2010. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!