Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! 1-2 gyerek mellett...

Anyukák! 1-2 gyerek mellett hányszor megy egy héten a mosógép?

Figyelt kérdés

Csak mert anysósom szóvá tette, hogy nem kéne minden nap másik ruhát adni a gyerekekre! (van egy 2 éves és egy 7 hónapos), mert így hamar összejön egy adag mosógépre való, és fölösleges ennyit járatni, meg aztán a lakásban is nagyobb a pára.

(Ergo tartsam lebukott, összenyálazott, pecsétes göncökben a gyerekeimet...)


2010. nov. 10. 15:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát kevésszer eddig egy gyerek.


minden nap tiszta ruha és minden 3. nap tiszta pizsi.

egy héten egyszer mosok fehéret

egyszer szineset -ezek a gyerekruhák-

és egyszer a mi fekete meg szabadidő ruháinkat

kéthetente egyszer ágynemüt.

2010. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4 adag mosás, két gyerekem van. Kétszer mosok egy héten. Mindkétszer elindítok egy színes és egy fehér programot.
2010. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
Én is minden nap másik ruhát adok a fiamra (1 van), de egy héten egyszer mosok kettőt (szóval egymás után 2 adagot) és ez a normális szerintem.
2010. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus! Nekem még nincs is gyerekem, de így kettőnkre a párommal simán mosok hetente 4-5 alkalommal.

Hogy csináljátok? :O

2010. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
27%

Hogy?


egy kismamának nem lesz cigiszagú a ruhája nem kell még frissitő mosás se. A melegitő alsó simán kibirja 3 napig mert nem koszolódik.

a poló két napig.

2010. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nálam egyébként heti 4 az átlag, plusz ha ágynemű mosás van.
2010. nov. 10. 16:08
 7/37 szikra veronika ***** válasza:
100%
2 gyerekem van. Minden nap tiszta ruhát adok rájuk. Reggel leveszik a pizsit rájuk adom a benti ruhát ha kimegyünk a kinti ruhát. Ezek este mennek a szennyesbe. tehát nekem 2 naponta összejön a mosás. 1 adag fehér, 1 adag világos és 1 adag színes(persze ebbe benne van a mi ruhánk is). Plusz ha ágynemű vagy függöny. Akkor én most mit csinálok rosszul?
2010. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
2 gyermek 2,5 és 7,5 hónapos.Hát 2 naponta megy a mosógép....2 mosás.Szines és fehér ruhák....1 héten tuti megy a gép 5x 6x.
2010. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
én a séta uán nem dobom a szennyesbe ha nem koszos. félreteszem és abbajárunk sétálni 2-3 napig.
2010. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 1 fiam van,egy honapos lesz a dragam vasarnap.En minden nap mosok 1 adagot,ugyanis annyira folyik a tejem,hogy naponta tobb pizsama,vagy pulcsi is tejes lesz.Ha egyik mellembol szopizik,a masikhoz torolkozot kell tennem,annyira folyik a tejem,aztan az o ruhacskait is naponta tobbszor lecserelem,mert vagy bukik,vagy kifolyik a pisi,vagy en osszetejezem :).Azt ,hogy hanyszor oltoztetem at a babamat egy nap,nem anyosom fogja megszabni,ha akarom,akkor is atoltoztetem,ha csak elpukizza magat :D.Te se adj a velemenyere...gondolom a mosoport nem o veszi...vagy az aramot/vizet sem o fizeti...ha igen,akkor bocsanat "kedves anyos"!!
2010. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!