Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! 1-2 gyerek mellett...

Anyukák! 1-2 gyerek mellett hányszor megy egy héten a mosógép?

Figyelt kérdés

Csak mert anysósom szóvá tette, hogy nem kéne minden nap másik ruhát adni a gyerekekre! (van egy 2 éves és egy 7 hónapos), mert így hamar összejön egy adag mosógépre való, és fölösleges ennyit járatni, meg aztán a lakásban is nagyobb a pára.

(Ergo tartsam lebukott, összenyálazott, pecsétes göncökben a gyerekeimet...)


2010. nov. 10. 15:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyan gépet, ami mosó-szárítógép egyben, asszem van egy Candy go típus, ha jól emlékszem, ami 8 kilós
2010. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Amúgy nekünk is kicsi a hely, mi toronyba építettük a két gépet, ez is egy lehetséges megoldás ( 55 m2 panel )
2010. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy ilyet is


[link]

2010. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Köszi.
2010. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Köszi anyukák a sok választ, látom nem egyedi ami nálunk megy.

Anyósnak egyébként nincs beleszólása, csak szóvá tette. Különösebben nem érdekel, mit ahogy a többi hülyesége sem.

Az persze bosszantó, hogy pára van a lakásban, és mindenhová tesszük a Cereziteket, hogy ne legyen sehol penészes a fal.

Szuper dolog lehet ez a szárító, de hely az nálunk sincs.

(Ha netán bekrepálna a mostani mosógépünk, bár nagyon-nagyon remélem, hogy ez nem mostanában lesz, akkor talán mi is nézünk majd olyat, ami mosó-szárítógép egyben.)

2010. nov. 11. 15:27
 36/37 anonim ***** válasza:
tegnap 17:21-es vagyok. Csak megírom, hogy a mi gépünk 7 kilós nagy Bosch (valaki sérelmezte, hogy nem írtuk oda a kapacitását)
2010. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem sérelmeztem, csak odaírtam, hisz azért baromi nem mindegy, ha a mosott ruha mennyiségét viszonyítani akarod.
2010. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!