Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy 16-17 éves lány gyereke...

Ha egy 16-17 éves lány gyereket szül, szerintetek fel tudja normálisan nevelni?

Figyelt kérdés

ha van személyes tapasztalatotok akkor írjátok le!nagyon érdekel minden infó ebben a témában

amiatt kezdtem gondolkodni ezen hogy láttam egy részt ebből a sorozatból: [link]


2010. nov. 18. 21:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%
09:21 vagyok,17 evesen estem teherbe..otthagytam a sulit es dolgozni kezdtem hogy be tudjam biztositani a babanak amire alapvetoen szuksege volt,nem mondom hogy luxus korulmenyek kozt neveltem de mindig tisztaban volt es volt mit ennie....mikor ovis lett fejeztem be a kozepsulit es leerettsegiztem...
2010. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
25%

Nem olvastam el a válaszokat, ezért elnézést, de szerintem nem tudja normálisan felnevelni a picit. Egyrészt nagyon kevés az elég érett 16-17 éves, másrészt a szülők se örülnének neki annyira.


Nem 17 évesen kell gyereket szülni! Most még tanulnod kell, aztán egyetemre menni, ott bulizhatsz ezerrel, aztán egy NORMÁLIS pasit szedsz össze, összeházasodtok, dolgoztok a jövőtökön, pénzt szereztek, elmentek bulizni, kitomboljátok magatok (mert nem a 15 éves pi*sáknak kell ez) aztán 35 körül mikor már kibuliztátok magatok és, ha úgy érzitek, na akkor csináltok gyereket. Így nyugodtan fel tudjátok nevelni, Ti se vagytok már tudatlan hülyék stb.


Ha így jársz el, elégedett lehetsz.


Nem olvastam át, gyorsan írtam, lehet benne helyesírási hiba, meg eléggé fáradt vagyok, de, ha szerencséd van sikerül megfejtened az írásom.

2010. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:35 évesen szülni?Jézusom,a gyermeknek anya kell, nem egyből nagymama!
2010. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!