Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik egy...

Vannak itt olyanok, akik egy szoba híján ( amiben élnek), nem tudnak születendő gyereküknek külön babaszobát biztosítani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,mi egy szobában vagyunk.Anyáékkal élünk:-).Nem rossz amúgy.Miért?
2010. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mi igy vagyunk.anyóséknál élünk.mivel elég kicsi a ház,van mindenkinek saját szobája,de sajnos a gyereknek már nem jutott igy Ő velünk alszik.ez soha nem vetett minket vissza abban hogy gyereket vállaljunk,sőt nemsokára szeretnénk kistesót is neki,aki szintén velünk lesz 1 szobába.szerencsére elég nagy szoba igy most kényelmesen elférünk.igaz a tesó érkezésekor egy kicsit össze kell magunk húzni majd,de nem számít.házat nem tudunk,meg nem is akarunk venni.a férjem nagymamájának a háza a mienk lesz,addig meg mást nem,félbe választjuk a szobát.

miért kérdezed?csak nem nálatok is ez a helyzet?

2010. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a mi házunk 3-szobás, de a manzárd még nem lakható, így csak 1 szobában éldegélünk. 10 hónapos a kisfiam, és nagyon ki kellett centizni, hogy a bútoroktól elférjen a szobában a kiságy! Tesót csak úgy vállalok, ha kész lesz a másik két szoba is.

Én nem szeretek így lakni: a férjem, aki sokat dolgozik, nem tud a kicsitől pihenni, nyekereg az ágyunk, a kicsi meg tőlünk nem tud aludni.

2010. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk három szobánk van, mégis egy sobában vagyunk mindahányan (4 fő), mert így szeretjük! :-)
2010. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk most úgy van, hogy a nagyszobából van neki elválasztva egy kis rész (2 szoba, hallos a lakásunk, panel), a kisszoba megmaradt hálószobának. Úgyis mindig a nagyszobában vagyunk napközben. De jövőre szeretnénk majd költözni, hogy mégis legyen külön szobája, ha nagyobb lesz. Most még csak 9 hós múlt a kisfiam. Születése után velünk volt egy szobában, de állandóan mocorog és hangokat adott ki (gondolom minden csecsemő ilyen) és én nem tudtam aludni tőle, állandóan felébredtem ezekre a neszeire, már nem is emlékszem, hogy kb. 4 hós lehetett, amikor átköltöztettük a másik szobába, akkor más sajnos nem tudtam szoptatni. De amíg szopizott, addig nagyon jó volt, hogy éjjel csak kiemeltem az ágyából és már tudtam is szoptatni. Így nem is sírt szinte soha, a párom meg nem ébredt fel, általában ő végig aludta az éjjelt.
2010. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, mi is egy szobaban elunk, ami tobb funckiot is betolt: konyha, halo es nappali. A babank 10 honapos.

Eleg szukosen vagyunk az egy szobaba, de szerintem nem ez a lenyeg, hanem az hogy jol megvagyunk, szeretjuk egymast. Azert egy masodik gyermeket nem fogok vallalni addig mig kesz nem lesz a hazunk. Mi is a nagyszuloktol orokoltuk es fel kell ujitani.

2010. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!