Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktátok nézni a Discovery-n...

Szoktátok nézni a Discovery-n futó baba- és gyerekszépségversenyes sorozatot? Ugye nem csak engem taszít ez az egész?

Figyelt kérdés
Műszempilla, szemöldökszedés, póthaj, barnítókrém, smink, műköröm már 2 évesen is, kimerültségtől anyjuk vállán alvó kisgyerekek, néha szülői zsarolás és kényszerített gyerekek stb.... Remélem, Magyarországon ilyet nem engedélyeznek.
2010. nov. 24. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Láttam belőle pár részt, hát szerintem elég idióta szüleik vannak ezeknek a gyerekeknek. De ha a szülőket megnézed, nem is azok a marha intelligens fajták.

Azt külön gáznak tartom, hogy pici gyerekektől gyakran iszonyat k.rvás viselkedést várnak el a verseny során. Olyan mozgást, kinézetet, amit egy normális felnőtt nő sem csinál meg, olyan szinten kihívó és közönséges, így kb. az útszéli nők néznek ki. Azon bezzeg csodálkozna a kedves anyuka, ha valaki úgy nyúlna a gyerekéhez, ahogy az neki nem tetszik, pedig az, amit a gyerekükkel csinálnak, az szinte egy felhívás erre.

2010. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval! Undorítónak, borzalmasnak tartom, és szerintem nagyon rossz irányban befolyásolja a gyerekek lelki fejlődését.
2010. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan felháborít!!!! Rettenetes, hogy egyes szülők, anyukák mit művelnek a gyermekükkel, a saját önző érdekeik miatt!! Mert ez csak nekik "jó", hogy villoghatnak és mutogathatják a kislányukat, mint egy bazári majmot! :( Így pótolják ami a saját életükből kimaradt, hogy ők nem volta elég szépek és sikeresek. Ez gusztustalan és felháborító, betiltanám, mert károsítja a picik személyiségét, de még fizikailag is árt, hisz a magassarkú, a fűző, a smink és hasonlók kifejezetten ártalmasak ezeknek a piciknek! Az mellékes, hogy egy magától teljesen elszállt, egoista, önimádó kamasz lesz
2010. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem a műsorban a legjobban az háborít fel, ha csecsemőket visznek; az egyik részben egy 3 NAPOS gyereket is szerepeltettek. félelmetes!
2011. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!