Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a jó döntés ilyenkor?...

Mi a jó döntés ilyenkor? Hibás a férfi ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy ffi, aki 32 éves, összejön egy 41 éves nővel. A nő egy év múlva felhozza, hogy gyereket szeretne, mert lassan kifut az időből. A ffi megmondja, hogy nem érzi biztosnak a kapcsolatukat, nem tud semmit ígérni hosszú távon, de a nő nyomására gyerekük születik. Ezután még 1 évig együtt vannak, majd a ffi már nem bírja tovább és elhagyja a családot.
2010. nov. 26. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

A férfi nagyon is nagylelkű volt, hogy egy időből kifutó nőnek annak ellenére gyereket csinált, hogy tudta, nem maradnak együtt.

Bocsánat a nagyon nyers megfogalmazásért :(

Azért gondolom, nem te vagy egyik alanya sem az esetnek:)

2010. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Brigitta04 ***** válasza:
83%

Szia,sziasztok.

MIndketten hibásak.Ha a férfi nem akart tényleg gyereket akkor megoldhatta volna a védekezést.Az viszont jó ont,hogy őszinte volt a nővel,igaz ettöl nem jobb a helyzet.Én azt nem értem,hogy mi az"a nő nyomására "született a gyerek?Kérdezem a férfi nem volt ott az ágyban???Ha én nem AKAROK valamit akkor nincs az az isten aki rábeszéljen!!!!!!!!!!!

2010. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

hibás

addig oké, hogy ő szólt előre, hogy nem akarja, de aztán mégis belement

akkor miért ment bele?

2010. nov. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt akarta, h egy olyan nő, akinek késébb már nem lesz rá lehetősége, megtapasztalja az anyaság érzését. és persze szerette is a nőt.
2010. nov. 26. 16:42
 15/15 Brigitta04 ***** válasza:
100%
Akkor most megkellene tapsolni mert segitett egy nönek akinek esetleg nem lehetett volna gyermeke?Ne haragudj de ezért nem jár elismerés!Ha meg tényleg szerette a nőt akkor mi ez a siránkozás"én nem akartam a gyereket".Az lehet,hogy szerette de nem volt szerelmes belé!Ha szerelmes lett volna akkor nem jön azzal a dumával nemtudok semmit igérni stb..Sokan összekeverik a szeretetet a szerelemmel!
2010. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!