Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol NEM veszel gyerekruhát?...

Hol NEM veszel gyerekruhát? Miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Ott ahol drága.:-) Brendon,kisebb bababoltok, stb.
2010. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
auchan: mert rossz az anyaga, szúrós és elnyúlik 1 mosás után
2010. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Pl. Zara, Brendon, mert baromi drága.
2010. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Én a Brendonban mert nekünk rettentő drága és az auchanban mert nem jó az anyaguk.
2010. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%

A helyi turikban. Szemtelenül sokat elkérnek gagyi széthordott ruhákért. Ha lenne normális turi akkor vásárolnék.

Auchanban sem, mert rossz minőség, és nem is annyira olcsó.

Spárban sem. Egyszer vettem body csomagot, meg egy rugit mert meg voltunk szorulva nyaraláskor, gagyi és drága.

Brendonban sem. Méregdrága..

2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
49%

Az elöbbi válaszolók által irtak nagyon igazak +

az olyan turik ahol úgy néznek ki a ruhák mintha kutya rágta volna meg. A ltp-en nyilt egy ilyen bementem és 5 perc után ki is fordultam.

Tény hogy turiban ált. a játszóruhákat veszem amik nem kell hogy márkásak legyenek elég ha épek és nem szakadtak de egy olyan vállalkozás ahol arra se képesek hogy kivasalják a ruhákat szerintem nem érdemel annyit hogy ott költsék a kismamák a pénzt. Ennél igényesebbek vagyunk. Szóval nem csak az ár de a felhozatal és a tálalás is nagyon fontos.

2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%

tesco

mert nem olcsó, olyan egyformák és utálom az egész tescot.


(tegnap elmentünk, mert volt egy akciós SW lego, persze csak az újságban, amúgy "sajnos elfogyott"

Végul sima játékboltban megvettem 1500 forinttal drágábban.


Néztem egy másikat- amit az anyám vett a fiamnak- a tescoben 23 ezer, a metroban 17E és egy játék kis és nagykerben is 17-na ez már elgondolkodtató)

2010. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

előző

ha már hipermarket, akkkro inkánbb Auchan, ami a ruhákat illete.


De leginkább H&m, C&A, KIK, Takko

2010. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

14.18 vagyok .


a vásárokon se veszek ilyesmit.

2010. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Kicsit meglepett a válaszok többsége. Mi messze lakunk az összes Auchan-től. A legközelebbi Székesfehérváron van , de a budaörsiben voltunk többször, az nagyobb.

Szuper ruhákat vettem ott, főleg leárazott, kiárusított darabokat. kis blúzokat 700 FT-ért, nyári nadrágokat 500 t-ért, kabátot 1900 Ft-ért, szoknyát 1300 Ft-ért stb. Egyikkel sem volt gond, tökéletesen elégedett vagyok.

A Brendonban ritkábban vásárolok, de ott is néha vannak jó áron ruhák. Nekem a Bollaby body az egyik kedvencem.

Ahol én nem veszek ruhát az a KIK és a turkálók. Nem járok turkálóba, mert nincs normális a környéken. Anyós szokott hozni turiból, ha pl Kaposvárra, Pécsre vagy más nagyobb városba megy vásárolni.

2010. dec. 1. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!