Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol NEM veszel gyerekruhát?...

Hol NEM veszel gyerekruhát? Miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%

kínaiban nem veszek zoknit és harisnyát, mert nagyon műszálasak a 100% pamutok is...

cipőt csak szupináltat vagy pedipedet veszek


ha turi, akkor olyan angol turi, ahol nincs büdi "használt-ruha szag"


auchan ruhákat én se szeretem, nagyon műszálasak

brendonban sem veszek rugikat, mert azoknak sem túl jó az anyaguk, bár jobb, mint az auchan, de overallt pl. ott vettünk 10ezer ft-ért és nagyon meleg és szép


szeretem a kisboltokat, pamut rucikat, (emiatt nekem tesco is jöhet), teszveszt, vaterát.

2010. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%

14:23-as

Én is vettem jó cuccokat az auchanban, tavasszal pl egy blúzt 200 forintért.

Szerintem jobb és egyedibb cuccok vannak mint a tescoban.

2010. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

Én a KIK-es ruhákat szeretem. Mi a bajod velük?

Egyébként pedig azokat a gyerekruhákat nem veszem meg, amik egy márkanév miatt 4x annyiba kerünek mint egyébként.

2010. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
Én drága bababoltokban nem veszek soha ruhát. mert drága. Ugyanazt inkább vaterázom jóval olcsóbban, alig használtan.
2010. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jók a KIK-es cuccok.

Nagyfiamnak is szoktam ott vásárolni felsőket, a kicsinek meg ősszel vettem egy tök jó együtteset (cicanadrág, pamut pulcsi és polár ru. tunika)

14:23-as

2010. dec. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
Leginkább kinaiban nem vásárolok,mert minden tele van műszállal,már a tapintásuktól rosszul leszek.A nagyon drága helyeken sem vásárolok pl.Gap mert nem látom értelmét kifizetni valamiért 10x annyit ugyis ugyanúgy kinövi nagyon hamar.
2010. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Spárban nem szoktam, szerintem drágák ahhoz képest, hogy azért annyira nem szuperek. Nem azt mondom, hogy gagyik, de azért annyira nem egy nagy eresztés.

Viszont az összes többi felsorolt helyen vettem már szerintem :)

2010. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én szoktam Intersparban, annyira vannak jók, mint a tescos bodyk, sőt.
2010. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

Brendonban nem veszek,mert nem tudom megfizetni,pedig nem tartozunk a nagyon szegény kategóriába.

Csak amennyi pénzből ott 1 valamit veszek,abból máshol akár 3at.

2010. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
41%
Kínaiban nem veszek neki, az tuti. De eléggé megleptek a válaszok, ebből is látszik, mennyire különbözők az igények. Én pl. szoktam venni a Sparban body-t, szerintem olcsó, és egyáltalán nem nyúlt el, olyan, mint új korában. Auchanban is vettem, igaz csak farmert, meg köntöst, de azok jók voltak. A Kikben vettem tök jó cuccokat, de persze mindenhol meg kell nézni a minőséget. Brendonban is veszek ezt-azt, olyat, ami még elfogadható árban van. A C&A-s és a H&M-es ruhákat is szeretjük.
2010. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!