Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyereknevelés mióta hobbi?

A gyereknevelés mióta hobbi?

Figyelt kérdés

Kérdeztem ismerősöm, hogy mi a hobbija, azt mondta gyereket nevelek...

De, a hobbi nem az, mikor van szabadidőd, és olyat csinálsz, amit szeretsz?

Rgy gyerek mellett mikor van az embernek szabadideje?

És hogy lehet hobbi egy gyerekfelnevelése?

Azt hittem ez a világ legkomolyabb dolga, nem pedig hobbi...


2010. dec. 12. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezek szerint, ha szabadideje van, akkor azt a gyerekeivel szereti eltölteni.

Igazából ez a leghülyébb kérdés amit itt valaha is olvastam.

2010. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem vannak gyerekeim is, meg hobbym is. Az anyjuk vagyok, nem egy mártír, hogy magamra akkor mostmár ne is szakítsak semmi időt!

Hát a gyereknevelés nem hobby. Lehet úgy értette, hogy ő annyira szereti a gyerekei körüli teendőket, hogy az szórakozás számára (vagy nem tudom).

2010. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek.

A hobbi az, amivel leginkább szereted a szabadidődet eltölteni, amit a leginkább élvezel. Ezek szerint akit kérdeztél, a legjobban a gyerekével szeret törődni.

Komoly dolog a gyereknevelés, de éppúgy élvezetes is.

2010. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem a munkam a hobbym az eletem a gyermekem.Ha engem kerdeznel en is azt mondanam, hogy a gyermekem es a ferjem a hobbym.Igazabol masra nem is jut idom, vagy lehetosegem, igy ebben latom meg a szepet es jot.Lehet hihetetlen de en elvezem a lanyommal valo jatekot.Mindig mindent egyutt csinalunk.

2010. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem volt gyermekem, addig kötöttem és horgoltam. Néha napján hímeztem.

Amióta 3 gyerekem van, azóta eszembe sem jut. Nem hiányzik. Inkább bekapcsolom a zenét és táncolunk a nappaliban, vagy sütünk süteményt együtt. Ez a hobbim.

És ők is benne vannak. Lehet, ha majd nagyi leszek, akkor majd megint a kötögetés lesz a hobbim, de egyelőre a gyerekeim azok :-D

A gyerekeket nemcsak nevelni, hanem szeretni is kell :-D

Nem a pedagógusuk vagyok, hogy a munkám legyen, hanem az anyjuk. És így a nincs olyan, hogy az én szabadidőm, az én hobbim. Mi jól tudunk együtt is szórakozni.

Egy 4,5 éves, egy 2,5 éves és egy 10 hónapos kislány anyukája

2010. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
imádok a gyermekemmel, a családommal lenni, de soha eszembe nem jutna azt mondani, hogy ez a hobbim. Bár én az olvasásra és a kézimunkára - amiket nagyonszeretek csinálni - sem mondanám azt, hogy hobbi. Szerintem a hobbi-kategória a bélyeggyűjtés, szalvétagyűjtés, ilyesmi, tehát olyan cselekvés, amit szinte mániákusan űzöl és pl. egy egész várost képes vagy bejárni, hogy valamit beszerezz a gyűjteményedbe. Az olvasás, kertészkedés az „kedvenc időtöltés”.
2010. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hú, most úgy látom, akinek nem hobbija a gyereknevelés az le lett pontozva...


Hát akkor a lepontozóknak megírom, hogy nekem is hobbim a gyereknevelés, a többieknek pedig megsúgom, hogy a gyereknevelés szerintem nem hobbi. Az én hobbim a fotózás, és bizony összekötöm a gyerekkel, mert ő számomra a legjobb alany, akit fotózhatok. Tehát vele vagyok sokszor akkor is, amikor a hobbimnak is élek egy kicsit.

2011. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a munkámat is szeretem, és sokszor szabadidőmben is dolgozom, de a munkám mégsem a hobbim, mint ahogy a gyereknevelés sem...ez két külön fogalom.

Sőt szabadidőmben aludni is szoktam, meg enni is szeretek, sőt vezetni is szeretek, de egyik sem a hobbim.

Sok-sok dolgot szeretek csinálni szabadidőmben, ami nem a hobbim.

2011. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lepontozottak táborába fogok tartozni, de nekem is a gyereknevelés a hobbym. Elég kemény múltam van, nem mindig voltam boldog, sőt volt, hogy pár évig a gimi alatt depis voltam. Utáltam, senkivel nem érzetem jól magam, semmi nem érdekelt, nem találtam a helyem. Hobbim az volt, ha autóba ülhettem és mehettem világnak a világ előtt. Munkahelyeket is váltogattam, sehol nem találtam helyem, végig dolgoztam azért hozzáteszem, mielőtt bárki megkövezne..30 évesen megszületett az első, rá kétévre a második. Most vagyok a legeslegboldogabb, célba értem azt hiszem, és ha megkérdezi valaki, hogy mi a hobbi, hát a gyereknevelés a hobbim, a munkám az életem a hivatásom. Itt értem révbe. És ezt onnan tudom, hogy ha valaki felajánlaná, hogy vigyáz a gyerekekre csináljak amit akarok, akkor azt mondanám, ide a gyerekeket megyünk csavarogni. Gondolom ha lenne valami hobbim más, akkor azt választanám.
2011. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ha valakinek van szabadideje, akkor az miért baj neked, hogy a gyerekeivel szeret lenni? Én téged nem értelek...
2011. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!