Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb mennyit tudtok félretenni...

Kb mennyit tudtok félretenni egy két éves mellett egy hónapban? Mennyi pénzből tartjátok el a három tagú családot? és még annyi hogy házban vagy lakásban éltek?

Figyelt kérdés
én azt veszem észre hogy feléljük a pénzünket, van hitelünk, a fűtés ilyenkor min.40ezer. stb
2010. dec. 27. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 21 hónapos a lányom. Családi házban élünk, az én gyedem családival együtt 90e forint, a férjem fizuja 120e forint. Van hogy tudok félretenni, kb 30 e forintot de ez ritka, ilyenkor tényleg csak azt vesszük meg amit meg eszünk és a lányunknak sem kell ruha, csak pelus. Mi is feléljük a pénzt, autó hitelünk is van.
2010. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Panellakás. Két gyerek: 2 éves, 2 hónapos.

Havonta kb 80ezer forintunk van, amit elkölthetünk, ami megmarad a lakáshitelből és a rezsiből. Nem sok, félretenni nem tudunk, viszont hó végéig ezzel kihúzzuk. Nincs olyan problémánk, hogy nem tudunk hó végén pelust venni, ügyesen beosztjuk.

2010. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi amolyan "különkasszán" vagyunk a párommal,2 éves a kisfiunk.Az én pénzem (86e+emelt csp) általában fizetéstől fizetésig kitart,én fizetek minden költséget,ami a háztartással és a gyerkőccel kapcsolatos.Amit spórolgok,elmegy extra kiadásokra,ami feltétlenül szükséges.

A párom fizujából megy a hitellevonás,és ő fizeti a csekkeket.Szellemi munkát végez,de emellett mindig kitalál valamit,amivel kiegészítheti a keresetét.Fát vág,szállít,fuvaroz mindenfélét,elad-vesz."Kiokoskodja",hogyan szerezzen pénzt.A közeljövőben vissza szeretné fizetni a hitelünket és jó úton halad afelé,hogy sikerül is.Sokat félretesz és jól bánik a pénzzel.Tisztelem ezért,mert mindent megtesz értünk!

2010. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiunk 2 éves, most várjuk a tesóját. Családi házban élünk, 250 nm-es.

Mi semmit nem tudunk félretenni. Vagyis amit félreteszünk annak megvan a helye. Tavasszal arra gyűjtünk, hogy megtudjuk venni a tűzifát, ősszel karácsonyra spórolunk. Mindig van valami extra kiadás. Most van valamennyi félretett pénzünk, de februárban megy az autó műszakira.

Én gyesen vagyok, párom 100-250 e Ft között keres, nagyon változó. Hitelünk 120.000. Rezsi 15.000 körül. Fával fűtünk, az 85.000 Ft volt, de egész télen elég lesz, és meleg is van a házban.

2010. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Mi nem teszünk félre, vagy mert nincs mit, ha vab, azt inkább feléljük, elköltjük..

4 tagú család: 2 felnőtt, egy 11 éves fiú és 1 21 hós lány)

A gyed -em (nettó 106 ezer 2 gyrek utáni csp-vel) elmegy az autóhitelre(39E) rezsire ( családi ház-42 E/hó) és egyebekre (net, telefon, biztosítás)

Párom jövedelme változó, ő vállalkozó.


De szerintem ha mi több millót keresnénk ketten, azt is elköltenénk, legiinkább utazásra, üdülésre, valahogy sosem tudtunk spórolni, pedig majdnem 20 éve vagyunk együtt.

2010. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egy nagyon fontos kérdést kihagytál.

Van -e segítség????

Van -e a családban, aki segít kajában, ellátja a gyerekeket ruhával, segít a rezsi kifizetésében??????


Nagyon sokat ezt elfelejtik hozzáadni a havi "bevételükhöz".


Vagy van -e extra bevétel? Mondjuk meleg ételutalvány, egészségpénztár, stb.....

2010. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A mi jövedelmünk 250 ezer havonta, amiből 75 ezer a hitel. Panelban lakunk, a rezsink is magas, így félretenni nem tudunk, viszont van egy 20 ezer forintos megtakarításuk, amit muszáj fizetnünk, különben elveszik. Annyiban könnyebb a helyzetünk, hogy anyósoméktól kapunk húst, még sosem kellett vennem mégis tele a mélyhűtőnk. Nyáron sok zöldséget, gyümölcsöt kapunk, ez nagyon nagy segítség.
2010. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nagyon köszi az őszinte válaszokat, én is megpróbálok félretenni, de valahogy mindig elmegy, igaz mindig valami előjön a házon is javítani való, egyetlen segítség hogy rengeteg ruhát kapunk ezt nem kell venni, vagy ha igen tényleg minimális mondjuk zokni, pizsama néha, egy-egy cipő, de így is nehéz. gázzal fűtünk, télen 40-60 ezer, hitel 40, én gyesen vagyok ami családival együtt40 e.
2010. dec. 27. 21:09
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi kertes házban élünk négyen,a gyerekek kétévesek.Az össz családi bevétel havonta nyolcszázezer nettó,ebből kb.két-háromszázezer marad,évszaktól függően.
2010. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
az igen, mivel lehet ennyit keresni? már bocs a kérdésért
2010. dec. 29. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!